Sleduj nás

Je lepší UFC, nebo Bellator? Holland chce ukázat Pagemu jiný svět

Je lepší UFC, nebo Bellator? Holland chce ukázat Pagemu jiný světFOTO: UFC

Hlavní karta turnaje UFC 299 je doslova našlapána skvělými zápasy. Jedním z nich je bezpochyby bitva ve veltrové váze, při které na sebe narazí dva showmani Kevin Holland a Michael Page. 

Britský bojovník je dlouhá léta považován za nejlepší „sedmasedmdesátku“ mimo UFC. Bývalý šampion Bellatoru se vyznačuje unikátním stylem, který deptá soupeře a baví diváky. Nyní přichází chvíle, kdy bude konfrontován s absolutní top kvalitou, která se koncentruje v UFC. První, kdo otestuje „Venomovi“ schopnosti, bude Kevin Holland, který už se nemůže dočkat, až svému soupeři vysvětlí, jak se bojuje v nejlepší lize světa.

„Vidět bojovat „Venoma“ Pageho je skvělý zážitek. Je to super, že je teď v UFC, i když si myslí, že sem jde pozdě. Upřímně jsem si myslel, že už se nikdy neodhodlá, ale jsem fakt rád, že ho můžu hezky uvítat. Pro mě je to vlastně úplně skvělé, protože mám spoustu pozornosti za tak snadný zápas. Až ho domlátím, tak pomaže zpátky do té bezejmenné ligy odkud přišel,“ pustil se do svého soupeře Holland v rozhovoru, který poskytl ESPN MMA.


Další věc, která Kevina překvapila, je ignorování žebříčku a posunutí Michaela na hlavní kartu číslovaného turnaje. Navíc proti bojovníkovi, který je v UFC již šest let a absolvoval zde dvacet zápasů. Brit má samozřejmě právem status superhvězdy, takže Hollandovo „trolení“ je trochu mimo, ale je zábavné poslouchat, jak umí své soupeře popichovat a přitom neuráží.

„Není to žádný borec z UFC, ale ze zasran*ho Bellatoru. Kdybych chtěl bojovat s někým takovým, tak jsem se upsal Bellatoru. Udělám mu teda uvítací večírek, ale moc z toho mít nebudu. Ani větší výplatu, ani posun v žebříčku. Bude to jen další jméno na mém loveckém seznamu,“ nebral si servítky Holland. Kdo si připíše důležité vítězství, to se dozvíme v neděli nad ránem. Očekávaná bitva má však všechny parametry, aby se u ní fanoušci královsky bavili.Další články