Sleduj nás

Na UFC jsem byl moc dobrý, proto mě tam nevzali, tvrdí nejlepší bojovník světa

Na UFC jsem byl moc dobrý, proto mě tam nevzali, tvrdí nejlepší bojovník světaFoto: Bellator MMA

Dillon Danis nedávno nabídl své služby UFC s příslibem, že tam porazí všechny bojovníky, co se mu postaví do cesty. Inu, nakonec se mu do cesty nepostaví vůbec nikdo.

Dillon o sobě dal nejvíce vědět v roce 2018, když se objevil po boku Conora McGregora. Následně se odhalilo, že to je jeho jiu jitsu trenér, který jej měl připravit na velice ostře vyhlížený střet s Khabibem Nurmagomedovem.

„Nikdo na světě nemá lepší jiu jitsu než Danis, je mnohem lepší než i Khabib,“ řekl o něm tenkrát Conor, který ovšem za těch pár měsíců nestačil dohnat to, co se Nurmagomedov naučil za několik dlouhých let.


Danis se následně stal součástí organizace Bellator, kde podstoupil všehovšudy dva MMA zápasy. Pravda, oba je sice vyhrál, ale tím jeho pouť smíšenými bojovými sporty jaksi skončila. Místo toho nastala éra tvrdého trashtalku.

„Nemusím bojovat častěji. Stačí mi, když vím, že jsem nejlepší MMA fighter planety. Bellator pro mě nemá soupeře a nemělo by je ani UFC,“ hlásal Danis, který se těmito sebevědomými a drzými řečmi nejvíce proslavil. Vysloužil si jimi pozornost influencera Logana Paula, který mu nabídl možnost boxerského zápasu. Jak to dopadlo, to všichni víme, Dillon zklamal na plné čáře.


„Mojí dominantou není box, ale MMA obecně. Já jsem nejlepší zemař na planetě a Logan mě stejně nudil. Já chci do UFC,“ oznámil kontroverzní bojovník ve snaze vynutit si pozornost šéfa Dany Whitea.

„UFC pořád hledá někoho, kdo porazí Jona Jonese, to já bych s ním neměl žádný problém. Stejně tak ani s Khamzatem Chimaevem a už vůbec ne s Alexem Pereirou. Všichni by si přede mnou poklekli jako před králem této hry,“ naparoval se.

Snaha dostat se do UFC byla opravdu velká, ale White stále ohromen nebyl. Na poslední tiskové konferenci za tématem Dillon Danis udělal definitivní tečku. „UFC je největší značka planety a určitě sem nebudeme brát někoho s dvěma zápasy na kontě. Nezajímá mě, co ten kluk říká, nic nedokázal,“ utnul všechny spekulace.


A Danis? Pochopitelně spokojený nebyl, ale utrousil ještě: „Věděl jsem, že to takhle dopadne. Na UFC jsem moc dobrý. Dana nechce, abych mu tam rozbil ty jeho umělé hračky. Tak si nase*te všichni!“ nepáral se s tím.

Zdroj: ESPN MMA


Další články