Sleduj nás

Souboj neporažených! Na UFC 229 se kromě Nurmagomedova představí také O'Malley

Souboj neporažených! Na UFC 229 se kromě Nurmagomedova představí také O'Malley
Jak nám naznačily původní spekulace, tušili jsme, že doposud neporažený Khabib Nurmagomedov nebude jediným doposud neporaženým představitelem večera. Velmi dobře se rýsující prospekt Sean O’Malley oznámil pro nadcházející event UFC 229 (6. října) svou účast a také nám odhalil jméno svého protivníka!

Během svého vystoupení na Ariel Helwani’s MMA Show nám doposud neporažený zápasník (10-0-0) původem z Montany odhalil, co má ve svých plánech. Nás nepochybně zajímalo, koho a kde vyzve dalšího, čehož jsme se také dočkali.

„Původně jsem očekával duel s Alejandrem Perezem, ale nakonec z toho sešlo (kvůli zranění), tak se to nakonec přeneslo až na José Quiñóneze. V podstatě je jedno koho dostanu, i když se José zrovna nese na vlně čtyř výher v řadě. Vstoupím do ringu a omlátím mu hlavu o zem,“ pravil sebevědomý účastník bantamové váhy, jenž nám nedávno také odhalil, že s UFC podepsal novou smlouvu na další 4 roky.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Sean O Malley nazor bojovnik

„Očekávám, že můj souboj a pak ten Conorův s Khabibem budou nejenom největší zápasy večera, ale celé historie UFC. Je to jedna z největších show, jaké tu můžete vidět, což přitáhne hodně příznivců, takže mě trochu mrzí, že já sám nebudu hlavní hvězdou večera. Chtěl jsem jí být, ale co nadělám,“ doplňuje třiadvacetiletý zápasník, jehož pět ze všech deseti celkových výher skončilo rovným knokautem.

Další články