Sleduj nás

Slabý výkon proti Reyesovi mě přesvědčil, že je můj čas v polotěžké váze u konce, přiznává Jones

Slabý výkon proti Reyesovi mě přesvědčil, že je můj čas v polotěžké váze u konce, přiznává Jones
Dlouhou dobu Jones mluvil o tom, že Reyese jednoznačně porazil, pouze lidé asi sledovali jiné utkání. Nyní však došel k prozření.

Když v únoru roku 2020 doslova utrpěl bodovou výhru nad vyzývatelem Dominickem Reyesem, tak se svého výkonu všude vehementně zastával. Po více než dvou letech si však i sám legendární Bones uvědomil, že si nemá cenu stále něco nalhávat.

„Můj oheň pro divizi polotěžké váhy už vyhořel, což se projevilo i v mém posledním zápase. Nicméně namísto toho, abych se nechal odradit špatným výkonem, jsem nadšený z těch nových možností, které mě čekají,“ napsal Jones na svém Twitteru.

Jelikož už lidé na jeho poslední bojové vystoupení pozapomněli, nikdo to nebude tolik řešit. Vyplatí se však připomenout, že nejen podle fanoušků, ale i podle Dany Whitea ten zápas Reyes vyhrál 4-1 na kola, bodoví rozhodčí to však dali 3-2 ve prospěch úřadujícího šampiona.

„S odstupem času to vidím čím dál jasněji, po tom výkonu byl můj čas v polotěžké váze skutečně u konce,“ podotkl hvězdný šampion, jenž se vzdal svého titulu kvůli neshodám s UFC, jelikož si začal říkat o větší plat, jehož by se konečně, alespoň částečně, mohl dočkat při svém přesunu do těžké váhy.


A zmíněný přesun do nejvyšší hmotnostní kategorie je stále otázkou, na níž se možná ještě nějaký čas nedozvíme odpověď. Vzhledem k stále se protahující době už lidé přestávají věřit, že se s Bonesem ještě někdy v kleci uvidí.

Další články