Sleduj nás

Rýpání se mu nevyplatilo. Garbrandt se chopil příležitosti a O’Malleymu po porážce vrátil úder

Rýpání se mu nevyplatilo. Garbrandt se chopil příležitosti a O’Malleymu po porážce vrátil úder

Sean O’Malley, který dlouhé týdny nazýval Codyho Garbrandta srabem, se náhle a vůbec poprvé ocitl na listině poražených.

Perspektivní „Sugar“ opět hýřil před soubojem vysokým sebevědomím a možná se už trochu předčasně viděl na stupni vítězů. S čím však zřejmě nepočítal, je to, že si ještě během prvního kola poraní kotník, což viditelně znemožnilo jeho další hladký průchod zápasem.

Jakmile jeho soupeř Marlon Vera při jedné příležitosti ucítil krev, vrhl se po ní a poměrně hravě si došel pro výhru na TKO. „Handicapovaný“ O’Malley byl vůbec poprvé ve své MMA kariéře poražen a Cody Garbrandt si neodpustil připomínku.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Cody Gabrandt překvapil v zvítězil v UFC

„Někteří lidé prostě nejsou na válku stavěni,“ napsal na svém Twitterovém účtu bývalý šampion bantamové váhy, jemuž bylo právě Sugarem vyčítáno, že má skleněnou bradu a nic nevydrží. Zajímavé, jak rychle se karta v tomto případě obrátila. Cody najednou mohl oplácet stejnou mincí.


Nám nezbývá nic jiného než si počkat, jak dopadne rentgen O’Malleyho nohy. Spekuluje se, že by mohlo jít o stejné zranění, které utrpěl v zápase z března roku 2018. Tenkrát se však se svou bolestí dokázal poprat a urval výhru na body.  


Další články