Sleduj nás

Rose Namajunas se vrátila do tréninku a prozradila nám jméno její další potenciální soupeřky

Rose Namajunas se vrátila do tréninku a prozradila nám jméno její další potenciální soupeřky

Aktuální šampionka z váhové divize do 52,2 kg se neobjevila v nitru oktagonu od 7. dubna letošního roku, kde Khabib přemohl Al Iaquintu, aby získal svůj první titul v divizi lehké váhy, a kde Namajunas podruhé porazila Joannu Jedrzejczyk, aby obhájila svůj mistrovský pás. Kdo na ní tedy čeká další?

Rose Namajunas se vrátila do tréninku

Hlavním důvodem, proč se nám současná vládkyně ve slámové váze neozývala, byl v osobních problémech zaměřených na jistou duševní nepohodu. Rose se vyhýbala mediím, nicméně později slíbila, že se v kleci určitě zase objeví.


Když se věci konečně daly více do pořádku, rodačka z Milwaukee, která se nese na třech výhrách v řadě, nám prozradila, že začala opět naplno trénovat. „Na nic nespěchám, ale už jsem alespoň v plném zápřahu,“ nechala se slyšet.

Pak přišla řeč na to, o kom si myslí, že ji vyzve. „Byla bych velice překvapená, kdyby to byl někdo jiný, než je Jessica Andrade. Kdokoliv jiný by nedával smysl. I Joanna Jedrzejczyk se touží dostat zpět na vítěznou vlnu, jenže na ni už čeká zápas 8. prosince,“ uvádí.


A kdy se na její návrat tedy můžeme oficiálně těšit? „To ještě nevím, ovšem pravděpodobně to bude někdy na začátku příštího roku. Vrátila jsem se sice do tréninku, jenom si musím ještě vyjasnit pár věcí ve svém životě. Po Vánocích ale zaměřím všechny své myšlenky na návrat do klece,“ dodala.


Další články