Sleduj nás

Rockhold: Pokud Logana Paula nevypnu, tak ukončím kariéru, to vám garantuji

Rockhold: Pokud Logana Paula nevypnu, tak ukončím kariéru, to vám garantujiFOTO: UFC

Co Luke Rockhold opustil UFC, má volnou ruku k výběru svého příštího prostředí. A sám bývalý šampion střední váhy usoudil, že by si to rád dal v boxu s YouTuberem Loganem Paulem.

Luke Rockhold nebyl poslední roky zrovna nejaktivnější a nepodával ani zrovna nejlepší výkony, ale to bylo údajně kvůli tomu, že jeho tělo už na MMA nestačilo. V boxu jsou ty možnosti přeci jen o něco širší a právě do tohoto prostředí americký veterán směruje.

Doposud nemá Luke podepsanou smlouvu ani vyjednaného soupeře, ovšem už teď tahá za nitky a zkouší, zdali by s ním do ringu nevstoupil YouTuber Logan Paul.

„Proběhla nějaká jednání, ale zatím není nic oficiální. Můj postoj je však takový, že jsem tomu zápasu otevřený, protože si myslím, že Logan už potřebuje pořádně dostat,“ zněl Rockholdův verdikt, jenž sdělil serveru InsideFighting.

„Pokud k tomu (boxerskému) zápasu dojde, tak vám slibuji, že Logana vypnu. Kdybych ho nevypnul, tak ukončím kariéru a už o mně nikdy v bojovém světě neuslyšíte, to vám garantuji. Já jsem však přesvědčený, že vyhraju a vyhraju poměrně přesvědčivě,“ vyslal do éteru.


I když je fakt, že Logan Paul návrat do ringu nevylučuje, tak o žádné bitvě v souvislosti s Rockholdem zatím nemluví. A co víc, dokonce ji nezmiňuje ani žádný důvěryhodný portál, proto o její realizaci můžeme pouze jenom spekulovat.


Další články