Sleduj nás

Rizin - Procházka Jiří - Dollaway C.B.

Rizin - Procházka Jiří - Dollaway C.B.

Český samuraj má před sebou poslední zápas pod současnou smlouvou v organizaci Rizin. Dlouho se spekulovalo, že dojde k souboji se šampionem Bellatoru Ryanem Baderem (sjednocení opasků obou organizací), ale nakonec padla volba na zkušeného Američana C.B. Dollawaye.

Šestatřicetiletý borec působil v UFC deset let a absolvoval zde dvacet zápasů. Utkal se zde s opravdovou kvalitou, kterou reprezentují například Lyoto Machida, Michael Bisping nebo Hector Lombard, který byl poslední, koho Dollaway porazil. Momentálně má Doberman bilanci sedmnácti výher a devět porážek, kdy 41 % vítězství získal na body. Dollaway se bude vracet po dvouleté stopce, kterou mu vystavila USADA za pozitivní nález na Anastrozol.


Denisa Procházka jede na vlně vítězství, která čítá již devět zápasů. V posledním vystoupení si na Rizinu 19 snadno poradil s Fabiem Maldonadem, kterého k ničemu nepustil a za necelé dvě minuty ukončil TKO. Upravil tak svou statistiku na 25 výher a 3 porážky, kdy 88 % vítězství získal knockoutem.

V tomto souboji je favorit jasný a je jím svěřenec Martina Karaivanova. Dollaway se celou kariéru pohybuje ve střední váze. Proti Procházkovi bude mít nevýhodu ve výšce i v dosahu. Navíc se vrací po dlouhé pauze, což je problém, jelikož Denisa nevypadl z ideálního a vítězného rytmu. Očekáváme krátký proces a výhru Procházky KO během prvního kola. Kurz odpovídá rozložení sil a na výhru Jirky je pouhých 1.12.


Vsaď si na zápas Procházka Jiří - Dollaway C.B.
Můžeš sledovat bojové sporty živě a dostaneš k tomu 150,- Kč na první sázky


Další články