Sleduj nás

Říkejte mi Terminátor! V noze mám titanovou tyč, prohlásil Conor McGregor

Říkejte mi Terminátor! V noze mám titanovou tyč, prohlásil Conor McGregorFOTO: UFC

Hvězdný Ir je připravený udělat si ze své slabiny silnou stránku. Chirurgicky upravenou nohu po strašlivé zlomenině chce použít proti svým soupeřům jako zbraň.

Dlouho očekávaný comeback má konečně své konkrétní datum. 29. června se v hlavním zápase turnaje UFC 303 střetne Conor McGregor s Michaelem Chandlerem. „Nechvalně známý“ půjde do akce po tříleté pauze, kterou zapříčinilo ošklivé zranění. To se Conorovi přihodilo v zápase s Dustinem Poirierem a dlouho se zdálo, že kariéra jedné z největších osobností v historii MMA je u konce.

Do vytouženého návratu zbývají zhruba dva měsíce, což je čas, kdy je potřeba nastoupit do tréninkového kempu. Rodák z Dublinu se musí adaptovat na život profesionálního bojovníka, protože poslední rok jej časově vytěžovaly spíše jeho herecké aktivity. Trenér, který je za Conorovu kariéru odpovědný od jejího počátku, má ovšem pro všechny fanoušky velmi dobré zprávy.


„Vídáme se opravdu často. Conor vypadá skvěle, ostatně jako vždycky. Jeho technika je vybroušená a pohyb precizní. Teď začneme pracovat na konkrétních věcech k zápasu,“ pochválil svého svěřence John Kavanagh v rozhovoru s Andy Stevensonem.

Conorův zápas s Chandlerem je jako hlavní událost, tudíž bude na pět kol. Ir nikdy neoplýval nekonečnou kardio nádrží, a tak je jasné, že bude chtít souboj ukončit před limitem. „Nechvalně známý“ je odhodlán použít všechny možné zbraně a bývalého šampiona Bellatoru klidně zlikvidovat svojí sešroubovanou nohou.


„Říkejte mi Terminátor! Mám titanovou tyč, která jde od kolene dolů ke kotníku. Jsem nezničitelný. Už se těším, až tou ocelovou nohou nakopu Chandlera,“ prohlásil Conor pro This Life of Mine.

O zápletku je tak během léta postaráno. McGregor je nažhavený a podle jeho trenéra se bude jednat o bleskovou záležitost. Michael Chandler je ovšem již dlouho na čekané a plánuje Ira definitivně poslat do důchodu. Kdo si odnese vítězství z více než rok promované bitvy, to je stále otázkou.


Další články