Sleduj nás

RFA Ring Tour nabídne čistě postojový turnaj, který vyšperkují šampioni z Kuby

RFA Ring Tour nabídne čistě postojový turnaj, který vyšperkují šampioni z KubyFOTO: REAL FIGHT ARENA

Druhý rok své existence odstartuje Real Fight Arena novým typem turnaje, kde se dočkáme dvanácti zápasů. Sedm proběhne podle pravidel klasického boxu a pět nabídne Real Fight, tedy prakticky Muaythai v malých rukavicích.

Trnavský turnaj navíc nabídne první plody spolupráce mezi Slovenskou boxerskou unií a kubánskou asociací, na které se jako patron podílí právě Real Fight Arena.

FOTO: REAL FIGHT ARENAFOTO: REAL FIGHT ARENA


Šéf unie Tomi Kid vyrazil se svými svěřenci na ostrov Fidela Castra na týdenní kemp a na oplátku pozval několik špičkových borců nyní na Slovensko.

Na sobotním turnaji se tak představí hned tři národní šampioni Kuby, které prověří bratři Katonovi a Patrik Jevický. Původně se počítalo s účastí Lukáše Fajka, ale nakonec jej bohužel na turnaji neuvidíme.


Rohovnická klání budou mít na trnavském galavečeru rozhodně vysokou kvalitu, ale diváckou atraktivitou rozhodně nebudou zaostávat ani Real Fight zápasy.

Ty se osvědčily díky své tvrdosti, navíc pokud v nich nastoupí dravci, jako jsou Růžička nebo Fapšo. Právě druhý jmenovaný bude mít na svých bedrech hlavní událost celého večera. V ringu se mu postaví Gruzínec Malkhazem Merebashvili, který stejně jako slovenský Tank vyznává agresivní styl boje s neustálým tlakem dopředu.

„Oba to jsou bitkaři, navíc Merebashvili ví, že když Sebastiana porazí, tak u nás získá dlouhodobý kontrakt. Fapšo se zase potřebuje vrátit na vítěznou vlnu, navíc ho zanedlouho čeká těžký zápas v Rusku. Chce obě bitvy zvládnout a vrátit se do hry o titul, propracovat se k odvetě s Joiltonem Lutterbachem,“ nastínil plány obou bojovníků šéf organizace Boris Marhanský v rozhovoru pro kaocko.cz.

Veledůležitý zápas čeká i Jakuba Kroftu, kterého prověří Rakušan Ruslan Tokhtarov. Pokud český borec uspěje, má od organizace přislíben titulový zápas s Tadeášem Růžičkou. Krofta již s předstihem prohlásil, že si na Mawara věří a pokud by se tu měl někdo bát, je to Tadeáš. Uvidíme, jak se mu povede potvrdit odvážná slova v ringu, ale je jasné, že o zábavu bude postaráno.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články