Sleduj nás

Pudilová touží po titulové bitvě na poslední akci letošního roku

Pudilová touží po titulové bitvě na poslední akci letošního roku
Příbramská Kulka zažívá v posledních měsících opravdu turbulentní období. Nejprve se rozhodla ukončit letitou spolupráci a odejít od Ládi Erdelyiho, což byl krok, ve který nikdo nevěřil, že se může stát. Po krátké anabázi v bratislavském OFA Gymu zakotvila ve světoznámém SBG Gymuv Irsku. A to není vše.


Vliv kouče Johna Kavanagha se pozitivně projevil hned při první příležitosti. Na OKTAGONu Prime 4 se uskutečnila odveta mezi Pudilovou a Waliczek. Nahecovaná Polka byla rozhodnutá dokázat, že jí v prvním vzájemném zápase rozhodčí okradli o vítězství, ale Lucka jí tentokrát nedala žádnou šanci.

Koncentrovaným výkonem si jasně připsala všechna tři kola a ukázala velké zlepšení v ofensivním i defensivním wrestlingu. Důležitá výhra jí očividně dodala pořádnou injekci sebevědomí a Lucka zatoužila být první ženskou šampionkou OKTAGONu.

Kdo jí stojí v cestě, je jasné. Slovenská kometa Lucie Szabová si po ovládnutí projektu Underground počíná stejně nekompromisně i podle plných MMA pravidel. Kulka tak poslala na východ jasný vzkaz.

"Lucie Szabová, 30. prosince pojďme do toho. Diváci si to přejí, tak jim dejme to, co chtějí vidět. Ondřeji Novotný, uskutečníme to a rozhodne se, kdo je nejlepší bojovnicí v OKTAGONu.“


Třiadvacetiletá ranařka zatím nenalezla v kleci přemožitelku a souboj s veteránkou UFC může potvrdit její obrovské ambice. S titulem OKTAGONu by se jí za vysněným zahraničním angažmá odcházelo mnohem lépe. Stejný cíl má ovšem i Pudilová a tak by nás mohla čekat v O2 areně opravdu epická bitva.

Další články