Sleduj nás

Provokatér O’Malley si došlápl na Cejuda, poměrně drastickým způsobem ho chce vykopat z důchodu

Provokatér O’Malley si došlápl na Cejuda, poměrně drastickým způsobem ho chce vykopat z důchodu

Slibně se rýsující hvězda bantamové váhy aktuálně vyhlíží cestu ke všem renomovaným soupeřům. A jednoho dne by ráda okusila i duel s bývalým šampionem Henrym Cejudem.

Sean „Sugar“ O’Malley má na kontě dvanáct profesionálních MMA zápasů a rovnou také dvanáct výher. Ačkoliv doposud ještě nebojoval s nějakým soupeřem z nejlepší patnáctky žebříčku, jeho jméno je skloňováno s velkými věcmi. A on sám s tím velmi dobře počítá.

„Je pouze otázkou času, než se stanu šampionem,“ věří si O’Malley, jehož zápasy dokáží upoutat zájem širokého publika.


Sean O’Malley chce vyzvat Henryho Cejuda

Naposledy jsme „Sugara“ mohli vidět ve virtuální válce s Codym Garbrandtem, kterého nazval srabem, co vzal nohy na ramena a utekl do muší váhy. A protože se tohoto souboje v nějaké dohledné době nedočkáme, rozhodl se progresivní a doposud neomylný bojovník zaměřit na další velké jméno v oboru.


„Snažím se si tu udělat co nejvíce nepřátel. Vždy je totiž potřeba dvou lidí, aby vznikl fight,“ vysvětloval O’Malley, který svou pozornost momentálně směroval na Henryho Cejuda. „Čím více rivalů mám, tím lepší je to pro sport. Henry je samozřejmě na mém listu. Určitě vykopu tu jeho malou prdel z důchodu,“ zmiňoval.

A nebyl by to Cejudo, kdyby na dané popíchnutí nereagoval. Bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií, jenž stále vyhlíží svůj potenciální comeback, na svém Instagramu sdílel obrázek, jímž všem připomněl, kdo je tím pravým králem UFC.

„Máme zde pouze jednoho krále, a tím je Triple C! Přijďte a poklekněte před ním, vy sedláci!“ uvedl v popisku.


Sean O'Malley vs. Henry Cejudo


Další články