Sleduj nás

Prosím, Dano White, už se víc nebav s tou ku*vou McGregorem, žádá Abdelaziz

Prosím, Dano White, už se víc nebav s tou ku*vou McGregorem, žádá Abdelaziz

Conor McGregor si se všemi fanoušky, bojovníky i manažery hraje v posledních dnech opravdu velkou hru, která nenechává nikoho chladným.

Kromě toho, že vzpurný Ir nejprve urazil všechny přední zápasníky z divize lehké váhy, tak později vyhlásil útok na titul velterové váhy a následně se označil za absolutní jedničku v oboru. A aby toho nebylo málo, tak nakonec kývl na zápasnickou výzvu od Andersona Silvy, což už donutilo manažera Aliho Abdelazize poněkud hrubě reagovat.

„Takže ty očekáváš, že budeš bojovat s padesátiletou legendou, ale ne o titul s Usmanem? Prosím, Dano White, už se víc nebav s tou kurvou, která vždy říká, že je ochotna zápasit kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv. Udělal jsi skvělou práci, když jsi ji promoval, ale už toho bylo dost. Je to podvodník!“ sdělil rozhořčený Abdelaziz, který má pod svými manažerskými křídly celý zástup hvězdných bojovníků. A to včetně Gaethjeho, Usmana, Nurmagomedova, Garbrandta a dalších.


Conor McGregor je v posledních dnech velmi častým terčem pozornosti. Kolikrát na internetu rozpoutá válku a pak už jenom přihlíží, jak se věci vyvíjí. Když naposledy řekl, že bude usilovat o titul velterové váhy, tak tím donutil šampiona zmíněné divize reagovat. „Chceš snad zemřít?“ ptal se Conora Usman. „Proč neodpovídáš? Máš strach? Pojďme bojovat!“ nabízel se. Ale zpětné vazby se už znova nedočkal.

Jediný člověk, jenž se dočkal odpovědi, byl Anderson Silva. Ten ve čtvrtek ráno vyzval Conora k boji v catchweight do 80 kilogramů. A irský Notorious tuhle výzvu přijal. Dokonce později navnadil, že bude chtít zápasit rovnou ve váze střední (84 kg), aby opět mohl případnou výhrou lámat rekordy. Teď už jenom zbývá, aby se uvedená bitva dočkala schválení přímo od UFC.  Další články