Sleduj nás

Procházka to zranění možná simuluje, spekuluje legenda UFC

Procházka to zranění možná simuluje, spekuluje legenda UFCFOTO: UFC

Jiří Procházka měl díru v rameni a minimálně až do léta bude mimo hru. Jen někteří lidé jsou stále nevěřící Tomáši. 

Jirkovo zranění zpochybnil už manažer Ali Abdelaziz, čemuž se nemůžeme divit, jelikož to je známý rýpal, ale nově se k němu přidal i UFC veterán Chael Sonnen. Ten dříve českého samuraj chválil, ale teď mu cosi na jeho absenci nesedí. 

„V Jirkově rameni byla prý taková díra, že s ním UFC vyběhlo a vzalo mu pás šampiona, protože měl být rok mimo hru. Teď se na něj však dívám a nestačím se divit. Na ruce nemá žádnou bandáž a pohybuje se celkem normálně… To jako tak náročná operace nevyžaduje žádné rehabilitační pomůcky?“ dedukoval Sonnen ve svém pravidelném podcastu.  


„Musím říct, že je to trochu divné. Nejprve nás krmí tím, jak je ten chlap prostřednictvím USADA rekordně testován, a najednou ho stáhnou kvůli zranění ramene, které nevyžaduje žádnou bandáž?“ přidával olej do ohně, který šířil na své posluchače, aby spekulovali s ním. 

Jiří Procházka o svém návratu

Co si myslí Sonnen, to je samozřejmě jeho věc. Ti znalí vědí, že si Jirka na nic nehraje, jelikož to nemá v povaze. Navíc je do této hry natolik zapálený, že se bude snažit, aby se mohl do klece vrátit dříve, než mu predikují lékaři. 


„Jsem ve fázi, kdy plně rehabilituji a nějakým způsobem se snažím zapojit všechny svaly tak, abych je aktivoval a aby tělo správně fungovalo. Následující dva měsíce mám na to, abych plně rehabilitoval a poté bych mohl začít lehce trénovat. Po dalším měsíci si myslím, že by mohly být normální tréninky. Věřím, že za tři až čtyři měsíce bych mohl být zpátky, jsou to ale pouze predikce,“ sdělil Procházka televizi Nova.


Další články