Sleduj nás

Předčasný vánoční dárek pro fanoušky bratrů Diazů. Nickův návrat je téměř oficiální!

Předčasný vánoční dárek pro fanoušky bratrů Diazů. Nickův návrat je téměř oficiální!

Nick Diaz se již téměř jistě vrací na scénu. UFC si zatím nechává detaily pro sebe, ale on sám už více konkrétnější být ani nemůže.

Starší z bratrů Diazů přibližně před měsícem prozradil, že se pokusí zaútočit na titul BMF, který má momentálně v držení Jorge Masvidal.

Oba borci se skrze sociální sítě již verbálně dohodli na fightu, kterému brání už jenom Dana White, jenž se tento víkend nechal slyšet, že by rád Masvidala viděl v boji s regulérním šampionem Kamaru Usmanem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nicka to nikterak neodradilo a na svém Instagramu vyhlásil soutěž, v níž svým fanouškům nabízí exkluzivní VIP lístky k jeho návratu do UFC.


Dnes už šestatřicetiletý borec by se měl do klece vrátit po čtyřleté pauze, kdy prohrál na body s Andersonem Silvou. Tento zápas byl následně změněn na No Contest, neboť se oba bojovníci provinili proti pravidlům.

A na jakém turnaji by se mohl Nick objevit? V jednom z posledních videorozhovorů promluvil o touze zápasit v Texasu, kde se čirou náhodou 8. 2. 2020 koná UFC 247, jemuž bude vévodit bitva o titul polotěžké váhy mezi Jonem Jonesem a vyzyvatelem Dominickem Reyesem.


Další články