Sleduj nás

Poirier: UFC mě dlouhou dobu přehlíželo, teď ale neodejdu bez titulu

Poirier: UFC mě dlouhou dobu přehlíželo, teď ale neodejdu bez titulu

Chvíli to už vypadalo, že Dustin Poirier z UFC po té sprše nadávek, kterou vyslal na celou organizaci v čele s Danou Whitem, odejde, avšak nakonec se i díky Khabibově absenci v divizi lehké váhy dočkal své příležitosti, která mu zajistila zápas o titul prozatímního šampiona.

„Ty chvíle byly opravdu úmorné. Mohli jste řvát, mohli jste nadávat, ale nikdo vás nepochopil. Bez ohledu na to, co vše jsem pro UFC udělal, si mě nebyl schopný nikdo všimnout,“ reagoval Poirier na to, co se dělo, než mu byla dána příležitost utkat se s Maxem Hollowayem.

„Upřímně vám povím, že fakt nedokážu předpovědět, co by se dělo, kdybych tu příležitost nedostal. Sám nedokážu říct, proč to tak zčistajasna přišlo. Poslední měsíce mě UFC drželo ve stínu. Trénoval jsem, byl jsem připraven zápasit, ale nikdo se mi neozýval s žádnými nabídkami,“ překvapoval.


Jak už tu několikrát zaznělo, aktuální šampion Khabib Nurmagomedov si odpykává svůj devítiměsíční trest, díky němuž se bude moct do akce vrátit až začátkem podzimu. Poté už bude mít o svém příštím soupeři naprosto jasno - bude jím vítěz duelu Poiriver vs. Holloway.

„Tak dlouho jsem čekal, že si tu příležitost prostě nemohu nechat ujít,“ neváhal Poirier. „Už od doby, co mi bylo 17, 18 let, jsem si stanovil cíle, že se jednoho dne chci stát šampionem divize. Vyhrál jsem sice nějaké trofeje, ale žádné z nich nebyly tak velké, jako je tato. Říkám vám, já se prostě domů nevrátím, pokud ten pás nebudu mít na svém rameni,“ vyzařoval známky sebevědomí. Jak na to odpoví Max?Další články