Sleduj nás

Poirier rozzuřil vedení UFC: Se*u vám na Conora, dejte mi Fergusona!

Poirier rozzuřil vedení UFC: Se*u vám na Conora, dejte mi Fergusona!

Protože se slyšení Conora s Khabibem ohledně šarvátky na konci jejich vzájemného střetnutí z 6. října přesunulo až na 29. ledna nového roku, pak kvůli tomu musí trpět i ostatní zápasníci lehké váhy, kteří vyčkávají na svou šanci.

A dalším z takových bojovníků je vedle Tonyho Fergusona i Dustin Poirier. Oba válečníci patří do první zvučné pětky žebříčku, přičemž oba dva také velice usilují o to, aby jim byla dána možnost zápasu o titul. 

Zatímco atmosféra houstne a hrnec trpělivosti pomalu přetéká, UFC v čele s Danou Whitem řeší jiný problém. Ten nás opět odkazuje na nevadskou komisi, která znovu posunula slyšení s oběma provinilci.

Dustin Poirier si vybírá soupeře

„Rád bych vám k tomu řekl více, ale bohužel nemohu. Vše, co chceme udělat, je závislé na rozhodnutí komise, jejíž verdikt se nedozvíme dříve než na konci ledna. Do té doby můžeme jen čekat,“ prohlásil Dana White. 


Dané tvrzení jen popudilo Dustina Poiriera, jenž nehodlá vyčkávat, až se ledy (bůhví kdy) prolomí a on dostane svou šanci. Na začátku podzimu se sice zranil, ale teď je opět připravený v plné parádě nastoupit do klece.

„Kdyby tu měl někdo rozum, tak se vymyslí náhradní plán, který nám dovolí bojovat o pás šampiona. Mám pocit, že se jim (UFC) ta celá situace začíná pěkně vymykat z rukou,“ opíral se veřejně do slavné organizace. 

Dustin Poirier má o soupeři jasno


„Teď vyzývám Tonyho Fergusona,“ říká Poirier bez váhání. „Vím, že si svou výhrou nad Pettisem vysloužil zápas o titul, ale nemůžeme furt jen čekat na rozhodnutí UFC, pokud vůbec nějaké přijde,“ apeluje na změnu. 

„Myslím si, že to je spravedlivé řešení. Dejte k sobě dva chlápky s nejlepším rankem v divizi, co mohou bojovat. Kdoví, kdy a jestli se vůbec Conor s Khabibem vrátí. Až se to ale bude vědět, mohou si ten pás vybojovat zpátky,“ navrhuje.


Další články