Sleduj nás

Ondřej Novotný: Co říkám na Clash of the Stars? Je mi to jedno, dnešní doba je zvláštní ve spoustě věcech

Ondřej Novotný: Co říkám na Clash of the Stars? Je mi to jedno, dnešní doba je zvláštní ve spoustě věcech
Na začátku týdne měla v pražském Duplexu první tiskovou konferenci nově vznikající MMA organizace Clash of the Stars, která se soustředí na zápasy influencerů a známých osobností.

Na organizaci panují rozdílné názory, někteří si myslí, že jde o hanobení bojových sportů, jiní ji zase vítají. Co si o tom myslí Ondřej Novotný?

Ondra uvedl věci na pravou míru v jednom ze svých posledních živých vysílání. V zásadě je mu to jedno. "Zatím víceméně jediný, s kým jsem si o tom velmi krátce psal, byl Vláďa (polovina Války YouTuberů, která se musela přesouvat a s ohledem na to, že Explo odstoupil, se zatím neví, jak se bude projekt dále vyvíjet). Neříkám na to nic moc. Měl jsem krátkou schůzku s Tomášem Le Sym předtím, než to zveřejnil. Vyprávěl mi o tom. Viděl jsem dohromady tak 7 minut z tiskovky. Přiznám se, že ty lidi neznám. Vím, že existuje nějaký Datel. Toho frajera proti němu vůbec nevím, kdo to je. Ty dvě pornohvězdy, o těch jsem v životě neslyšel. Doba je taková. Každému co jeho jest. Neříkám na to nic. Nemám na to vážně žádný silný názor. Je mi to vlastně jedno," prozradil Novotný v jednom ze svých posledních vysílání.

Některé věci mu tam ale neštymují. "Vím, že by tam měl nějak být i Grznár. Tam asi můj názor znáte. Jak říkám, doba je zvláštní ve spoustě věcech, ale každému, co jeho jest. Samozřejmě Tomášovi přeju hodně štěstí, protože ho znám jako hodného a slušného kluka a každý máme nějakou cestu. Přišlo mi jen zvláštní, jak mu ten frajer říká "Poslouchej Le Sy". Asi neví, že by mu Le Sy mohl natáhnout takovou, že by se kutálel až domů,” nabídl ve svém posledním vysílání Ondřej Novotný pohled na nově vznikající projekt.

Tak se nechme překvapit, jak se vydaří první galavečer organizace Clash of the Stars, který proběhne už 22. ledna 2022 v Českém Těšíně. Sledovat ho bude možné díky PPV, které bude stát kolem 10 euro.

Další články