Sleduj nás

Novotný: Zápasníci Clash of the Stars? Jsou to komici, kteří si nikdy nečuchli ani k průměrné výplatě. Za pár korun udělají všechno

Novotný: Zápasníci Clash of the Stars? Jsou to komici, kteří si nikdy nečuchli ani k průměrné výplatě. Za pár korun udělají všechnoFOTO: Clash of the Stars

Clash of the Stars je organizací, která se soustředí na zápasy influencerů a známých osobností. Ne všichni její činnost ovšem schvalují. 

Na organizaci panují rozdílné názory, někteří si myslí, že jde o hanobení bojových sportů, jiní ji zase vítají. Co si o tom myslí sám Ondřej Novotný, zakladatel Oktagonu MMA a přezdívaný "táta MMA v Česku"?

Ondra uvedl věci na pravou míru v jednom ze svých posledních živých vysílání. V zásadě je mu to prý jedno.


"Neříkám na to nic moc. Měl jsem krátkou schůzku s Tomášem Le Sym předtím, než to vůbec zveřejnil. Vyprávěl mi o tom. Viděl jsem dohromady tak 7 minut z tiskovky. Přiznám se, že ty lidi neznám. Vím, že existuje nějaký Datel. Toho frajera proti němu vždy vůbec nevím, kdo to třeba je. Ty dvě pornohvězdy, o těch jsem v životě neslyšel. Doba je taková. Každému, co jeho jest. Neříkám na to nic. Nemám na to vážně žádný silný názor. Je mi to vlastně jedno."

Některé věci mu tam ale neštymují. "Vím, že by tam měl nějak být pravidelně i Grznár. Tam asi můj názor znáte. Jak říkám, doba je zvláštní ve spoustě věcech. Samozřejmě Tomášovi přeju hodně štěstí, protože ho znám jako hodného a slušného kluka a každý máme nějakou cestu. Přišlo mi jen zvláštní, jak mu ten frajer říká 'Poslouchej Le Sy'. Asi neví, že by mu Le Sy mohl natáhnout takovou, že by se kutálel až domů,” nabídl ve svém posledním vysílání Ondřej Novotný pohled na projekt.


Nyní se proslýchá, že se na dalším galavečeru můžeme těšit na souboj 5 vs. 5. Tak uvidíme, kam až to Clash of the Stars dotáhne.

A co se týče byznysu? "Co vám budu povídat, sportovní úroveň nulová. Co se ale týče výdělku, tak pecka. Zápasníkům dají almužnu za to, že tam ze sebe dělají šašky. Připadá mi to, že to jsou takoví nepovedení komici, kteří si nikdy k větším penězům, než je průměrná výplata, ani nečuchli, a tak za to udělají všechno. To je geniální z pohledu organizátorů. A o skupině, která tohle sleduje, se nebudeme ani bavit,“ řekl pro Top-Fight.cz.


Další články