Sleduj nás

Lístky na Oktagon 58 v Edenu jdou na dračku! Místo u klece za pouhých 49 990 korun

Lístky na Oktagon 58 v Edenu jdou na dračku! Místo u klece za pouhých 49 990 korunFOTO: OKTAGON MMA

Největší tuzemský MMA turnaj letošního roku budí již pět měsíců před svým konáním obrovský zájem. Oktagon se krátce po spuštění prodeje lístků chlubí vyprodáním takřka tří čtvrtin kapacity fotbalového stadionu!

Velkolepý svátek smíšených bojových umění zavítá do netradičních prostor. Oktagon se nechal inspirovat polskou organizací KSW, která v loňském roce uspořádala naprosto úžasný turnaj na Národním fotbalovém stadionu ve Varšavě. Žluto-černá značka sice nemá k dispozici srovnatelnou kapacitu jako její největší evropský konkurent, ale podle fanouškovského zájmu by asi dokázala vyprodat i dvojnásobně velký stánek, než je Eden!

K obrovskému diváckému zájmu zatím stačil pouze jeden ohlášený zápas. Tím je "Odveta století" mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou. Čtyři roky budovaný příběh o možné odplatě, po které „Terminátor“ tak touží, sice dostal malou trhlinu kvůli Vémolově porážce, ale i tak tento duel táhne.


Celkově se Oktagonu povede vměstnat do Edenu třicet tisíc fanoušků. Kromě tribun totiž využije i hrací plochu, kde bude zhruba sedm a půl tisíce míst. Klec stojící uprostřed bude vyvýšena pro lepší viditelnost všech diváků. Ti se na akci očividně těší, protože lístky vzali útokem a za pouhou hodinu a půl vykoupili polovinu z třiadvaceti tisíc lístků, které půjdou do prodeje.

Cenové rozmezí vstupenek je velmi různorodé. Ty nejlevnější pořídíte za 1290 korun a na druhé straně spektra jsou exkluzivní místa přímo u klece za astronomických 49 990 korun. Pokud máte zálusk právě na tato sedadla, můžete si rovnou nechat zajít chuť, protože jsou již komplet vyprodaná.


"Nejdražší lístky za 50 a 40 tisíc jsou pryč. Věřím, že bude úplně vyprodáno," okomentoval extrémní zájem majitel organizace Ondřej Novotný na svém Instagramu.

Jak se zdá, jeho přání bude splněno již dlouho před samotným turnajem. Předprodej začal dnes v deset hodin dopoledne a je dost možné, že zítra již nebude ani vstupenka. Oktagon navíc důrazně varuje před nákupem lístků přes spekulanty, kteří velmi často prodávají falešné vstupenky.Další články