Sleduj nás

Vstupenky na Oktagon 58 v Edenu prý Novotný nepřestřelí! Bude na to mít každý, slibuje

Vstupenky na Oktagon 58 v Edenu prý Novotný nepřestřelí! Bude na to mít každý, slibujeFOTO: OKTAGON MMA

Největší akce v dějinách žluto-černé organizace nás čeká až v polovině roku, ale již teď je okolo turnaje Oktagon 58 pořádně rušno. Právě v lednu se totiž rozhodne o tom, na koho se usměje štěstíčko a získá vysněný lístek.

Prvním krokem k tomu, abyste se mohli 8. června pohodlně usadit na tribuně fotbalového stadionu v Edenu, je registrace na stránkách Oktagonu. Právě z emailů, které bude speciálně vytvořená databáze obsahovat, se vyberou šťastlivci, kteří dostanou šanci si lístek zakoupit.

Bohužel, již teď je jasné, že se na všechny nedostane! Registrovaných je více než třiadvacet tisíc a každý má možnost zakoupit si osm lístků. Kapacita bude přibližně šestadvacet tisíc míst, takže je jasné, že ostrouhá pořádná hromada fanoušků.


Pokyny, jak zakoupit vstupenku, obdržíte nejdříve 29. ledna v 10:00, poté je vše již jen na vaší pohotovosti, protože je jasné, že po vstupenkách se totálně zapráší. Přesná cena zatím není určena, ale podle slov majitele organizace Ondřeje Novotného se fanoušci nemusí obávat razantního zdražení oproti turnaji v O2 areně.

„VIP v blízkosti klece bude dražší, ale to zajímá asi tak osmdesát lidí, co chtějí první řadu a pak dalších sto lidí z programu Gold. Spousta lístků bude možná i levnějších než v O2 areně. Některé budou dražší, ale nepřestřelíme to. Všechno na tomhle turnaji je samozřejmě extrémně drahé. Oproti galavečeru v hale jsou náklady zhruba dvojnásobné, ale ceny lístků budou dosažitelné,“ uklidnil fanoušky Novotný ve svém pravidelném vysílání MMA Letem světem.


Za svoje peníze ovšem dostanete show, která nemá na domácí scéně obdoby. Oktagon má připravené minimálně dvě titulové bitvy a je jasné, že i zbytek karty bude prvotřídní. Vše má doplnit skvělý program, který rozhodně nebude jen vatou na vyplnění času mezi zápasy.

„Chceme, aby to byl ten letní zážitek, na který jsme zvyklý ze Štvanice, ale v totálně jiném světovém měřítku. Znáte nás, že jsme megalomani, že chceme dělat dobrou show, a dáváme si na tom záležet. Budou tam čtyři hlavní show prvky. O některých jednáme, mohly by být vystřelené. Jen tak si zkusit sen, jestli to náhodou vyjde.“Další články