Sleduj nás

Odveta s Teixeirou nakonec v Brazílii? Prosinec možná nedopadne, připouští Procházkův trenér

Odveta s Teixeirou nakonec v Brazílii? Prosinec možná nedopadne, připouští Procházkův trenér
Odveta mezi Jiřím Procházkou a Gloverem Teixeirou je předběžně domluvena na prosinec letošního roku, nakonec by ale mohla dostat ještě jiné datum a Jirka by se naopak mohl vydat do nepřátelského teritoria. 

Potíž je v tom, jak už tu zaznělo, že UFC plánuje na prosinec návrat Jona Jonese. Na něho bude čekat boj o dočasný pás těžké váhy proti Stipemu Miocicovi, přičemž se počítá s tím, že tato dvojice obstará hlavní zápas turnaje UFC 282.

Na téže termín se verbálně domluvila i odveta mezi Procházkou a Teixeirou. Těm by však ale po návratu Jonese nepatřil hlavní zápas večera, nýbrž „pouze“ předzápas. To znamená, že by se tento fight tolik nepropagoval, a to je podle Dany Whitea škoda.

„Situaci stále řešíme. Samozřejmě máme nějaké náčrty, ale oficiálně jsme ještě nic neuzavřeli,“ informoval sám Dana White v interview pro CG Sports. Naznačil tak, že by Jirku s Gloverem mohl přesunout na leden, kdy se koná turnaj v Brazílii.

Že je situace v řešení, to potvrdil i Procházkův trenér Martin Karaivanov. „Tak trochu se profláklo, že UFC na prosinec plánuje návrat Jona Jonese a nás nechtějí dávat jako co-main event. Je to takový patový stav, tak nyní čekáme, jak se to vše vyvine.“


Karaivanov nicméně přiznal, že karty již byly rozdány. Soupeř je domluvený a teď se v podstatě čeká, v jakém termínu mu Jirka bude čelit. Ve hře je stále prosinec, vyloučený není ani leden. O jiném datu se zatím nemluví.

https://top-fight.cz/ufc/prochazka-s-teixeirou-pouze-jako-predskokani-ufc-na-teze-turnaj-chysta-jeste-vetsi-trhak/

Další články