Sleduj nás

Odveta s Ortegou nebude, chci Volkanovskiho! rozhodl se Rodriguez

Odveta s Ortegou nebude, chci Volkanovskiho! rozhodl se Rodriguez
Yair Rodriguez je přesvědčený, že mu Ortega odklepal, a proto mu nemusí dávat žádnou odvetu. Namísto toho si žádá o titulový duel, který mu byl přislíben.

Jak Dana White před bitvou Rodriguez vs. Ortega avizoval, vítěz zabojuje o pás. Nestihl už ovšem podotknout, zdali to bude proti šampionovi Volkanovskimu, anebo proti Emmetovi v boji o dočasný pás.

Jelikož duel mezi Rodriguezem a Ortegou skončil ještě v prvním kole po vykloubeném rameni, dožaduje se „T-City“ odvety. „Mám na ni plný nárok. Tento výsledek jsem nemohl nikterak ovlivnit!“ říkal.

Soupeř mu však vyhovět nehodlá. „Mám Briana rád a respektuji ho jako fightera, ale pravda je taková, že se mi vzdal. To zranění přišlo, protože jsem ho měl uchyceného v pozici, ze které se mi nemohl dostat,“ objasňoval.

https://top-fight.cz/ufc/vyhra-byla-zaslouzena-ortega-mi-odklepal-rekl-rodriguez/

Další na řadě: Alexander Volkanovski


S ohledem na okolnosti by rád Yair získal to, co mu bylo přislíbeno. Mezi ním a Volkanovskim je to dokonce i poměrně osobní.


„Hej, Alexi, vyřešme to snadno. Ty a já na konci roku ve Vegas nebo klidně v tvé rodné Austrálii. Přijmeš, anebo se mi vyhneš tak, jako jsi to udělal posledně?“ signalizoval Rodriguez svůj požadavek.

„Přeju ti rychlé uzdravení a doufám, že mě vyslyšíš,“ přidal, přičemž poukázal, že si je vědom toho, že si nyní šampion léčí zraněnou ruku.

Jelikož se Volkanovski plánuje přesunout do lehké váhy, patrně tento souboj nevyjde. Více pravděpodobnější je ta varianta, že Dana White uspořádá boj o dočasný pás pérové váhy, kam kromě Rodrigueze zařadí ještě Joshe Emmetta.

Další články