Sleduj nás

Novotného bych za slova o Slováčkové legálně oběsil, řekl Aleš Bejr. Starosta mu pohrozil zmlácením

Novotného bych za slova o Slováčkové legálně oběsil, řekl Aleš Bejr. Starosta mu pohrozil zmlácením Foto: RedFace / Clash of the Stars

Aleš Bejr vs. Pavel Novotný, to je hlavní trhák turnaje Clash of the Stars 9, který má potenciál bourat rekordy ve sledovanosti.

Starosta Pavel Novotný je jednou z nejznámějších postav v České republice, bohužel jen ne v tom dobrém světle. Nepřímo korunovaný král kontroverzí o sobě dává vědět všude, kde se jen pohybuje, a jeho slova dokáží pohnout žlučí i jindy klidným lidem.

Bohužel, můžeme-li to tak říct, je právě toto vystupování důvodem, proč se Novotný stal středem pozornosti prakticky všech bojových organizací, které ho mezi sebou nahánějí a chtějí jej mít u sebe.

Z námi dobrých zdrojů můžeme říct, že zde už padly nějaké zálohy, bohužel se jen Pavel Novotný ještě nedostavil do zápasu. V Clash of the Stars nicméně nyní věří, že by mohli držet ten zlatý klíč, jenž odemkne Novotného odvahu, s níž konečně nastoupí do klece.

Clash of the Stars 9

Za námi je turnaj Clash of the Stars 8, který se konal v útrobách Ostravar Areny. Právě sem si to během první přestávky napochodoval i známý Psychopat Aleš Bejr, který znenadání napadl promotéra Jakuba Jíru. K tomuto činu se odhodlal poté, co se vydal tu dlouhou štreku z Pardubic do Ostravy, jen aby zjistil, že Novotný, jehož účast mu byla přislíbena, se nikde v hale nenachází.


„Víte, kdo tu měl být?“ ptal se Aleš reportérky z eXtra.cz po vyprovodění z haly. „Mělo tady být to prase řeporyjský. Víš, kdo to je, ne? Ten zkur…, ta hyena. Kdyby řekl o mé dceře to, co řekl o Slováčkové, tak bych normálně udělal legální oběšení živě na náměstí. Co si to dovoluje?!“ čílil se známý Psychopat z Pardubic, který se následně vydal na cestu zpátky domů. Během jeho cesty se však záhy vynořil Novotný v Ostravar Areně.

„Já s Bejrem v Praze vytřu podlahu stylem, na který tady ta show nikdy nezapomene. Nezapomene!“ prohlásil Novotný, který tak „potvrdil“ svoji účast na turnaji Clash of the Stars 9, jenž nás 7. září znovu zavede do pražské Sportovní haly Fortuna. Vstupenky se opět prakticky během hodiny všechny rozprodaly a diváci teď s napětím čekají, zdali vedení Clashe vážně bude držet ty trumfy, jež přimějí starostu poprvé vstoupit do zápasu. Navíc s obávaným Psychopatem.


Další články