Sleduj nás

Velký návrat! Aleš Bejr míří zpátky do Clashe. Jde si pro starostu Novotného i Le Syho

Velký návrat! Aleš Bejr míří zpátky do Clashe. Jde si pro starostu Novotného i Le Syho Foto: RedFace

Jedním z důvodů, proč se dívat na turnaj Clash of the Stars 8, je i porce bizáru, kterou jí naordinuje slavný „Psychopat“ Aleš Bejr.

Aleš si poslední dva měsíce udělal odbočku do organizace RedFace, ve které i nadále zůstává promotérem, ale protože je od samotného počátku na lovu Pavla Novotného, a nyní se dozvěděl, že starosta míří do Clashe, tak se rozhodl vydat za ním. Proto tuto sobotu vyjel z Pardubic do Ostravy, kam byl pozván i Novotný jako host.

„Trénuji každý den dvojfázově. Paradoxně na největší močku nejtvrdší tréninky,“ sdělil Aleš našemu webu krátce před výjezdem. Netušíme nicméně, co ještě vyvede, ale o zápas s Novotným usiluje již dlouho. 

Minulost nás však naučila obezřetnosti, a proto bychom se nemohli vůbec divit, kdyby starosta Novotný nakonec vzal zpátečku, jako jsme to viděli již v případě duelu nejen s Ivem Osovským, ale i Alešem Bejrem ještě v RedFace. Jaké lákadlo (nebo jakou páku) bude mít pro nejkontroverznější postavu české scény Clash, aby si ji udrželo, to nevíme.

Co ovšem víme, je to, že Clash s panem starostou Novotným počítá na první podzimní turnaj, který by nás měl zavést opět do pražské Sportovní haly Fortuna. Pokud vše půjde dobře, právě ta by měla být domovem této případné bitvy, kterou by si nepochybně nenechala ujít celá Česká republika. Vzhledem k troufalým a drzým výrokům starosty se spousta lidí dožaduje spravedlnosti a nějakého zadostiučinění. Psychopat Bejr hodlá být v tuto chvíli tím hrdinou národa.


Nezbývá než dodat, že kromě Novotného je Aleš Bejr i na lovu Tomáše Le Syho, s nímž to je nyní vyostřenější než kdy předtím. Co Aleš změnil dres a vydal se do RedFace, tak si ho Le Sy všude zablokoval. Aleš ovšem na stará přátelství nezapomíná a „Lesíčkovi“, jak mu rád říká, přijde ještě párkrát zabrnkat na nervy.

Zdroj: Autorský text


Další články