Sleduj nás

Nebuďte otroky, stávkujte! vyzývá Eddie Alvarez, který prý UFC opustil z finančních důvodů

Nebuďte otroky, stávkujte! vyzývá Eddie Alvarez, který prý UFC opustil z finančních důvodů

Do současné finanční revoluce, která v rámci UFC nastala, se připojil i bývalý šampion divize lehké váhy Eddie Alvarez.

Ten se snažil poukázat na zápasníky, jako jsou Jones nebo Masvidal, kteří se nebáli si otevřít pusu a začali stávkovat. Pokud se tato skupina neaktivních bojovníků rozšíří, UFC pak bude zahnáno do kouta a začne situaci řešit.

Eddie Alvarez ve ONE Championship

„Když jsem z UFC odešel, tak mě nikdo neposlouchal. Já se přitom celou dobu snažil vysvětlit, že si všichni zápasníci zaslouží mnohem větší platy. Teprve až nyní si největší jména v oboru nebála otevřít pusu a začala mluvit.

„Miluji tenhle sport i organizace, které nám dávají příležitost bojovat před publikem, ale nezapomínejte na to, že tohle je pouze pódium a vy jste fighteři, kteří se mohou rozhodnout, zdali na něm budou vystupovat,“ pustil se do emotivního proslovu Alvarez.


„Zápasníci mají schopnost zaplnit arény, ale zároveň mají schopnost ponechat pódium prázdné… Přeji si, aby jen více bojovníků chápalo, jakou mají hodnotu. Jsem ovšem šťastný, že někteří si to už uvědomili,“ poukazoval na současné stávkující.

Eddie Alvarez naposledy pod značkou UFC vystoupil 28. července 2018, když se střetl s Dustinem Poirierem, jemuž podlehl na TKO ve druhém kole. Následně se vydal do ONE Championship, kde prozatím eviduje jednu výhru a jednu prohru.


Další články