Sleduj nás

Na Cejudovu výhru zareagoval i McGregor: Ubohý Henry, snažil ses o nejrychlejší KO, ale to patří mně

Na Cejudovu výhru zareagoval i McGregor: Ubohý Henry, snažil ses o nejrychlejší KO, ale to patří mně

Po skalpu „Mocného Myšáka“ se dost možná jednalo o jeho druhý největší úspěch kariéry, avšak ani tak se se zaslouženým uznáním nepotkal. Conor McGregor na jeho výhru zareagoval po svém.

Dillashawa to stálo hodně sil, aby se dostal na požadovanou váhu, ale nakonec se v kýženém souboji, na nějž tolik týdnů čekal, ani pořádně nepředvedl. 34 sekund stačilo k tomu, aby sudí zápas ukončil.

Na Cejudovu výhru zareagoval i McGregor

Henry „The Messenger“ Cejudo obhájil svůj pás v muší váze, který si poctivě vybojoval v těsné bitvě s Demetriousem Johnsonem, a nyní doufá, že svým činem zachránil nejnižší hmotnostní kategorii.

Pro některé fanoušky, zejména z řad Codyho Gabrandta, se jednalo o krásný den, nicméně i u takového se objevil bouřkový mrak. Ten nám představuje typické Conorovo prohlášení.


„Nebohý Henry, tak moc ses snažil o nejrychlejší KO titulového fightu v UFC, ale musím tě zklamat, to totiž stále patří mně,“ reagoval trochu nemístně, neboť o něco podobného Cejudovi vůbec nešlo.

Nakonec ale přeci jen dodal: „Gratuluji ti k výhře.“ A pak se pustil i do Dillashawa: „Nešťastný T.J., tak moc ses chtěl stát šampionem šampionů, ale nevyšlo to. Respekt za to, jak jsi dokázal shodit. Sám jsem to zažil a není to lehké. S pozdravem, váš pravý a jediný šampion šampionů.“  


Další články