Sleduj nás

McGregor: Kdyby byl Oliveira chytrý, tak se vy*ere na Gaethjeho a měsíc si počká na mě

McGregor: Kdyby byl Oliveira chytrý, tak se vy*ere na Gaethjeho a měsíc si počká na mě
Pokud si chce šampion Oliveira přijít na pořádný balík, měl by se vykašlat na obhajobu proti Gaethjemu.

Takto se současnému mistrovi z divize lehké váhy UFC podbízí sám Conor McGregor, který po nové konzultaci s lékaři oznámil, že se v červnu či červenci bude schopen vrátit do klece.

„V dubnu se budu schopen vrátit do plného tréninku MMA. Což znamená, že budu moct plně kopat, plně boxovat, plně wrestlit. Jakmile toto všechno začne, bude mi stačit měsíc nebo dva, abych se vrátil do klece,“ odhalil McGregor své plány, které se pochopitelně mají týkat i mistrovského titulu.


„Opravdu na Charlese Oliveiru čeká boj s Justinem Gaethjem? Myslel jsem, že to ještě není oficiálně oznámený... Charlesi, pokud bys byl chytrý, tak se na Justina vysereš a počkáš si měsíc nebo dva na mě,“ navrhuje šampionovi.

Sám Dana White přitom ještě před pár týdny dostal od lékařů povel, že se Conor do léta nestihne uzdravit. Proto také oslovil Gaethjeho, aby se připravil na svou mistrovskou šanci.


Uběhly přibližně dva měsíce a situace je opět trochu jiná, nyní se o slovo znovu hlásí irský Notorious, a protože se jedná o vskutku velmi vlivnou postavu, její žádost nemusí být vyloženě přehlížena.

„Je na čase, aby mi tato hra a lidé v ní dali respekt, jaký si právem zasloužím. Pokud si na mě počkáte do června nebo července, půjdu o titul. Budu připravený!“ avizoval McGregor prostřednictvím YouTube kanálu Severe MMA.

Další články