Sleduj nás

McGregor? Až s ním skončím, jeho tvář bude k nepoznání

McGregor? Až s ním skončím, jeho tvář bude k nepoznání
Jakým způsobem se dá přilákat co největší zájem ze strany obecenstva? Tím, že vyprovokujete jednoho z největších oblíbenců současné generace MMA fighterů. Ruský aktér Khabib Nurmagomedov slibuje, že až s irským bojovníkem skončí, nikdo jeho tvář nepozná.

A o tom, jak moc budou jeho slova pravdivá, se budeme moct přesvědčit i my na vlastní oči. Ačkoliv se věci teprve dávají do pohybu, už nyní se dá očekávat, že vše je jen otázkou času, než Connor na pobídku neporazitelného Rusa kývne a bude tak moct uvnitř uzavřeného osmiúhelníku hájit svou čest.

Nurmagomedov (26-0 MMA, 10-0 UFC) se tímto způsobem rozhodl reagovat zejména na poslední McGregorovo výtržnictví, jež zahrnovalo i útoky na autobus, v němž se vezlo několik UFC zápasníků. Irský zápasník (21-3 MMA, 9-1 UFC) si poté u soudu vyslechl svůj verdikt, který sice zanechá jisté šrámy na jeho trestním rejstříku, zato mu ale dovoluje se opět ukázat v ringu.

„Jen ať přijde, chci s ním bojovat. Věřím, že když k němu takto veřejně promluvím, pak mou výzvu přijme. Až s ním skončím, to nebude jenom jeho tvář, co bude vypadat jinak, ale také i jeho chování bude jiné. Chci tohohle chlápka a chci se s ním vypořádat natolik, že pak nikdo jeho tvář už nepozná,“ hlásí sebevědomě Nurmagomedov.

Další články