Sleduj nás

Martínkova bomba mu zlomila čelist, nyní se Pešta chystá na operaci

Martínkova bomba mu zlomila čelist, nyní se Pešta chystá na operaci

V souboji dvou těžkých vah bylo podobně jako téměř na celém turnaji rozhodnuto ještě v prvním kole. Šampion Michal Martínek pálil ostrými a bohužel pro vyzyvatele to schytala zrovna jeho čelist. Ta utržila ne zrovna pěkné zranění.

„Co že se včera vlastně stalo? Hned v úvodní výměně jsem inkasoval tvrdý úder, který mi zlomil čelist. V tu chvíli jsem si to ještě neuvědomil, ale cítil jsem, že s mojí pusou není něco v pořádku. Nejdřív jsem myslel, že mi vyrazil zub, protože jsem cítil, že mám mezi zuby mezeru. Snažil jsem se na to nemyslet a pokračovat v zápase, ale jak zápas pokračoval, cítil jsem víc a víc, že se mi čelist posouvá,“ popisoval na svém instragramu Viktor Pešta.


„V momentě, kdy jsem začal wrestlit a Martínek mi odtlačil rukou obličej, ucítil jsem, že se mi čelist rozjela úplně na volno a bylo jasné, že nemůžu pokračovat. Jsem v nemocnici a zítra (pondělí) mě budou operovat. Doktorka tvrdí, že po zákroku budu stejně hezkej jako předtím. Děkuju všem za podporu a gratuluju Michalovi,“ uzavíral a blahopřál vítězi.

Na Viktora Peštu tedy nyní čeká operace, po níž se nevyhne ani vynucené pauze. O jak dlouhou dobu by se mělo jednat, to se zatím netuší, bude záležet na vážnosti zranění, ovšem v podobných případech to bývají většinou alespoň tři měsíce.


Michal Martínek obhájil titul těžké váhy, Peštovi rozdrtil čelist

Oktagon 15: Záznamy všech zápasů


Další články