Sleduj nás

Manažer Abdelaziz odhalil, který zápasník je lepší než Khabib Nurmagomedov

Manažer Abdelaziz odhalil, který zápasník je lepší než Khabib Nurmagomedov

Manažer Ali Abdelaziz byl tázán, který z jeho fighterů vyzařuje velký potenciál, že by mohl jednoho dne zaujmout širokou veřejnost.

V rámci odpovědi jsme se dočkali jednoho možná trochu nečekaného překvapení. Je vůbec možné, že je nějaký zápasník působící ve stáji Dominance MMA lepší než Khabib? Odpověď je: Ano, možné to opravdu je.

Většina očí se v posledních dnech upíná na Khamzata Chimaeva, a i když se nám může zdánlivě jevit jako „dokonalý“ fighter, Abdelaziz poukázal ještě na někoho lepšího.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ali Abdelaziz a jeho tým v UFC

„Každý se diví, odkud se Khamzat najednou tak vzal a kde celou dobu byl, ale povím vám, že pod sebou mám deset takových, jako je on,“ pravil egyptský manažer.


„Chlápek, o kterém vám chci nyní povědět a kterého nikdo zatím nezná, je Usman Nurmagomedov, Khabibův mladší bratr. Momentálně má 9 výher, žádnou porážku. Všechny výhry přišly ukončením. Je to rozený zabiják. Umí muaythai, a protože je stejná krev jako Khabib, tak má i skvělý wrestling,“ chválil svého mladého svěřence.

„Říkám vám, že to je už teď lepší verze Khabiba. Lidé by ho měli začít sledovat, má v sobě všechno potřebné – jak výtečný postoj, tak i skvělou zem. Nemluvě o jeho znalosti jiu-jitsu. Je to chlápek s velkým potenciálem, soupeře vypíná svými lokty! Je to naprostý fenomén. Bojuje jako Khabib, Adesanya a Jones dohromady. On je mixem jich všech,“ rozplýval se nad dvacetiletým zápasníkem z lehké váhy, který se naposledy objevil pod taktovkou organizace GCF. Další zastávku by údajně mohl udělat ve ONE Championship, pokud po něm rovnou nesáhne UFC.


Další články