Sleduj nás

Makhmud Muradov odhalil příčiny prohry s Borralhem. Nejhorší byla nevyzápasenost

Makhmud Muradov odhalil příčiny prohry s Borralhem. Nejhorší byla nevyzápasenost
Makhmud Muradov má nyní nůž na krku. Aby se v UFC udržel, nutně potřebuje vyhrát své nadcházející dva zápasy.

Jak uzbecký bijec odhalil již před pár dny, podmínkou pro zisk nové smlouvy v UFC je vítězství ve dvou ze tří nadcházejících duelů. Hned v tom prvním ale zcela jasně podlehl brazilskému soupeři Caio Borralhovi na body, a tak je tedy jasné, na čem momentálně stojí.

„Teď se zkrátka musím víc soustředit na svou kariéru, vše ostatní půjde stranou a budu makat. Vím, že můžu být lepší,“ zhodnotil pro deník Sport dvaatřicetiletý bojovník, který rozhodně nešetřil sebekritikou.


Za největší příčinu své prohry vidí tu dlouhou absenci. Zatímco Mach se před tímto soubojem v kleci naposledy objevil 28. srpna loňského roku, jeho brazilský protivník stihl pět zápasů za třináct měsíců.

muradov viza rodina cz Muradov v UFC


„Ta roční pauza byla znát. Necítil jsem se správně v postoji, necítil jsem dobře distanc. Nevím proč, to se mi stalo poprvé v životě. Ale žádné výmluvy. Byl to dobrý zápas, soupeř se skvěle připravil. Já byl taky dobře připraven.“

A kdy tedy přijde doba reparátu? „Další zápas bude buď na konci roku, nebo začátkem toho příštího. Musím makat, vše půjde bokem. Bude jen trénink, trénink, trénink. Jedu teď na dva tři týdny do Uzbekistánu a pak se vrátím zpátky do Prahy, pak do Polska a budu čekat na fight,“ prozradil Muradov.

Další články