Sleduj nás

Kincl drsně o Vémolovi: Pokud opět couvne, tak se mě bojí! A porazím ho i u soudu!

Kincl drsně o Vémolovi: Pokud opět couvne, tak se mě bojí! A porazím ho i u soudu! FOTO: OKTAGON MMA

Patrik Kincl už nevydržel zůstat klidný. Při své poslední výpovědi se silně opřel do Terminátora Karlose Vémoly a poukázal na jeho falešnost i strach.

Královehradecký bojovník nedávno učinil zásadní rozhodnutí, které zahrnovalo jistou porci sebeobětování. Protože si chtěl vyřídit dlouhotrvající spory s Karlosem Vémolou, odmítl kvůli tomu šanci účasti v Tipsport Gamechangeru i posunu na jinou úroveň.

Zdali se Karlos dostaví do odvety, tomu se snaží fanoušci věřit, ale stoprocentně to potvrzené nemají. Koneckonců se může objevit opět nějaká nemoc, infekce nebo zranění a všechny plány se rázem přeskupí. A toho se právě bojí i sám Patrik Kincl, který s Vémolou vede válku ještě na jiném poli, a to soudním.


„Jestli z toho Karel zase uteče, tak už nemám žádnou další motivaci mu dávat další šanci. I skalní fanoušci uvidí, že je to čistě nafouklá bublina, která jen povídá před kamerami a není schopna svá slova dokázat činy. Jsem zvědavej, jestli Tipsport vypíše nějaké kurzy na to, jestli Karlos zase uteče," svěřil se současný šampion střední váhy Oktagonu webu sport.cz.

Protože jsou vztahy mezi oběma bijci napjaté, setkají se ještě u soudu. Karlos Vémola totiž na konci minulého roku ze svých úst utrousil pár poznámek přímo do televize, kde označil Kincla za udavače, který cíleně Terminátorovi do Vémolandu poslal policejní hlídku, jež měla zkontrolovat jeho exotickou sbírku zvířat.


„Myslím si, že Karel s ohledem na soud, který nás bude čekat, zařadí zpátečku a bude mít zataženou ruční brzdu," domnívá se Kincl. „Karel dostal předžalobní výzvu, k soudu to nemuselo dojet, neomluvil se. Můj právník to bude proto podávat na soud a budeme se soudit. Povleče se to, třeba na dva tři roky. My to samozřejmě vyhrajeme, jako zápas v O2 areně," dodává sebevědomě.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články