Sleduj nás

Khabib vs. Mayweather nakonec dvojzápas? Šéf UFC není proti, má však jednu podmínku

Khabib vs. Mayweather nakonec dvojzápas? Šéf UFC není proti, má však jednu podmínku

Tým Khabiba Nurmagomedova slíbil i přes dosavadní zákaz celému světu velké překvapení a my jen čekáme, jaké to bude. Ve hře je několik zvučných možností, avšak asi nejvíce se mluví o doposud neporaženém boxerovi Floydu Mayweatherovi, s nímž se mimo jiné utkal také Conor McGregor. Šéf UFC tento fight nevylučuje, ovšem za jedné podmínky. 

Tým Khabiba Nurmagomedova slíbil překvapení

„Poslouchejte,“ dostává se ke slovu Dana White, „nemám s tím duelem problém, můžeme ho naplánovat, ale chci, aby se to odehrálo pod značkou v UFC. Zdali to Mayweather myslí vážně, měl by Khabiba vyzvat uvnitř klece.“ 


Vedení UFC se už dokonce s týmem Mayweathera v průběhu týdne sešlo. „Potkali jsme v Los Angeles s týmem Floyda, abychom projednali Khabibův fight. Nechci, aby se s tím oficiálně počítalo, ale doposud jsme neslyšeli ne,“ nechává se slyšet šéf velké bojové rodiny.  

Tahle verze se ale zase nelíbí Khabibovi. Za svou původní výzvou si totiž stojí, a tak přichází s řešením. „Dobře, pojďme udělat dva zápasy. Jeden v rámci MMA a druhý jen čistě v rámci boxu. Myslím si, že to je férové, protože sám si chci alespoň jednou vyzkoušet, jak mi to půjde na jiné scéně,“ potvrzuje.


Khabib vs. Mayweather

A právě toto poslední tvrzení by mohlo být jakýmsi pádným důvodem, proč by Mayweather měl na nabídku UFC kývnout. On sám patrně nemá v kleci proti orlovi šanci, jenže ve světě boxu to bude zase jiný příběh. Na druhou stranu by bylo příjemné zjistit, pokud bychom se pletli. 

Podle Whitea by na podobný kompromis mohlo dojít. „Už jsme to jednou udělali a nevidím problém, proč bychom to nemohli zkusit znovu. Otázka je, jak to vidí druhá strana, protože tohle je úplně jiný svět než ten, na jaký je zvyklý,“ pokračuje hlava organizace.Další články