Sleduj nás

Khabib: Domnívám se, že mělo UFC prsty za tím dubnovým útokem na autobus

Khabib: Domnívám se, že mělo UFC prsty za tím dubnovým útokem na autobus

UFC je nejprestižnější bojová soutěž planety a jako taková touží po co nejvyšší přízni. A kde jinde byste ji získali, pokud byste neměli připravenou osobu, která na sebe strhne všechnu pozornost medií  a učiní rozruch, jaký svět neviděl? Conor McGregor je tím mužem, jenž sehrál v onom velkolepém divadle hlavní roli, a jak nám nyní prozradil sám ruský neporažený velikán, tak dobře ví proč. 

Khabib Nurmagomedov právě přiletěl do rozlehlé nevadské pouště, kde na něj čeká nejsledovanější duel v celé historii UFC, avšak ještě předtím, než se na tuto výpravu vydal, svěřil se novinářům z ESPN, co si o celém incidentu myslí. 

Není to jen pouhá náhoda, protože chvíli předtím vydal Conorův kouč prohlášení, že jeho svěřenec nebere „The Eagla“ jako svého nepřítele, nýbrž je to vše jen součást pouhé show, o jakou se hvězdný McGregor už léta pokouší. Tentokrát ovšem jeho služeb využila i samotná organizace v čele s Dana Whitem.


Conor McGregor útočí na autobus soupeře

„Ještě než se ten celý incident s autobusem stal, vedení UFC mi řeklo, že musím jít sám. Přišlo mi to divné, protože vždy chodíme se svou partou společně, ale teď to bylo poprvé, co po mně chtěli, abych šel sám,“ svěřil se ESPN Khabib.


„Ptal jsem se jich tedy: ‚Proč mám jít sám?‘ Ale odpověď se nedostavila. Učinil jsem tedy, co po mně chtěli, a výsledek už víte sami,“ vysvětluje současný šampion v lehké váze, který rovněž upozornil, že UFC mu tutéž žádost musela třikrát vysvětlovat, jelikož ji stále nemohl pochopit.

„Není to divné? Jindy všude chodím se svými bratry společně, ale nyní jsem musel jít sám. Pokud se podíváte na všechna má videa, všude jsem se svým týmem… dokonce i teď. Jenže předtím jsem musel jít sám a náhle se objevil Conor se svými čtyřiceti přáteli,“ prozradil. 


„Nechci říct, že to celé bylo domluvené, ale rozhodně je to velká, velká otázka, co to mělo znamenat,“ doplnil.


Další články