Sleduj nás

Khabib: Conor má jen jednu šanci - šťastný úder

Khabib: Conor má jen jednu šanci - šťastný úder
I když nám samotný souboj ještě nezačal a do jeho startu zbývá několik týdnů, již dnes je s ním spojováno několik spekulací od celé řady expertů. A protože tyto spekulace vychází z úst lidí, jež se onoho velmi vyhlíženého souboje přímo neúčastní, bylo na čase se zeptat jednoho z aktérů, jak vidí své šance.

Současný šampion v lehké váze Khabib Nurmagomedov má Conorovi za jeho předchozí chuligánské chování určitě co vracet, avšak jistou šanci na úspěch mu také dává. I když on sám je zatím neporažen (26-0-0), irský zápasník je pomalu celosvětovým symbolem, za jehož zády stojí miliony příznivců. A ty by on sám nerad zklamal.

„Conor je populární, dělá ze sebe velkého zápasníka, ale abych byl upřímný, tak má pouze jednu šanci, jak uspět. A tou je šťastný úder. Jediný triumf je jeho levá ruka, nic jiného nemá,“ přiznává neporažený ruský vladař.

Khabib tím narážel na další důležité faktory boje, jež musí každý zápasník ovládat, má-li být úspěšný. McGregorova levačka je sice pověstná, ale ne zcela nečitelná. „Můj sen je mu to dokázat. Můj sen je ho zničit. Chci ho donutit, aby se cítil jako kuře v kleci,“ doplňuje.

Ve prospěch Nurmagomedova mluví i Conorova dlouhá absence. Irský reprezentant byl naposledy viděn v akci 12. listopadu roku 2016 a od té doby jeho sláva trochu utichla. Jakmile se ale svět dozvěděl, že bude opět zápasit, jako by se nemluvilo ani o ničem jiném. Sami pořadatelé očekávají, že se bude jednat o nejsledovanější duel celé historie UFC.

Další články