Sleduj nás

Karlos Vémola vysvětluje, proč ho Patrik Kincl za žádných okolností nemůže porazit

Karlos Vémola vysvětluje, proč ho Patrik Kincl za žádných okolností nemůže porazit
Že Patrik Kincl trénuje s „Jockerem“ Hermanssonem, který Terminátorovi kdysi zlomil ruku? Z toho si Karlos starosti nedělá.

Patrik Kincl plánuje čtyři roky starou mstu, pro kterou je ochotný udělat cokoliv. Cestuje do zahraničí a najímá si kvalitní sparingy, kteří podobně jako on Vémolu znají. Například Jacka Hermanssona, jenž Karlose udolal před sedmi lety na submisi.

„Je jasné, že Patrik bude utíkat k někomu, kdo mě porazil,“ reagoval Vémola. „To samozřejmě bude plus v jeho přípravě, protože nehledě na to, že mě porazil, tak je Jack Hermansson zápasník světového kalibru... Ale takových já kolem sebe mám také hodně, ať už v Polsku nebo teď, když trénuju s Machem Muradovem. Měl jsem tady i kluky z Londýna, kteří jsou Kinclovi typově hodně podobní,“ naznačil, že on tu kvalitu kolem sebe má pořád.

Vémola: Kincla chci ukončit před limitem


„Pokud sám sobě chci dokázat, že jsem se zlepšil a že jsem se někam posunul, tak ho musím ukončit. To se mi v tom prvním zápase nepovedlo, tak jsem si to pro sebe dal jako osobní cíl,“ řekl Karlos v interview pro fightlive.


„Myslím si, že lidé nevědí, jak moc to chci, jak moc se v životě chci posunout, protože mě po vítězství nad Kinclem čekají opravdu velké zápasy. S Ondrou Novotným máme domluvené obrovské bomby a Patrik je ta poslední překážka, kterou musím překonat. Pak se dostanu k historickým zápasům, na které čekám celý život,“ nastínil Vémola.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA