Sleduj nás

Karlos Vémola: Kincl by mi nikdy žádné peníze neodpustil a ty jeho řeči o mojí finanční situaci taky nedávají smysl!

Karlos Vémola: Kincl by mi nikdy žádné peníze neodpustil a ty jeho řeči o mojí finanční situaci taky nedávají smysl!Foto: OKTAGON MMA

Bývalí kamarádi jsou opět v sobě. Období zdánlivého příměří je u konce, protože napovrch vybublal starý spor o křivém obvinění. Vémola s Kinclem se tak opět špičkují přes sociální sítě a předkládají protichůdná tvrzení.

Plichta, která mezi oběma zápasníky panuje, se nejspíš již nikdy nezmění. „Terminátor“ má konec kariéry nalajnován a rozhodně se nezdá, že by měl chuť hubnout do střední váhy. „Inspektor“ má navíc ve své divizi smečku hladových vyzývatelů, kteří mu dají do budoucna pořádně zabrat. Jediné bitevní pole tak nejspíš bude na Instagramu, kde si obě hvězdy hájí svoji pravdu.

Jablko sváru je udání, které na Karlose přišlo kvůli jeho chovu exotických zvířat. Do Vémolandu vtrhla policejní razie a začal se důkladně prošetřovat původ lvů a tygrů. Podle „Terminátora“ se tak stalo na popud kamaráda Patrika Kincla, což se dá pochopit na několik způsobů. „Inspektora“ nařčení ze spolupráce s policií pochopitelně dožralo a rozhodl se bránit soudní cestou.


„Že Karel nebyl u soudu? Klasické překrucování. Ok, nedostavil se fyzicky, ale to ani já ne. Omluvu ale poslal. Přes svého advokáta vzkázal, že na tom není finančně dobře, takže jsem upustil od finančního odškodnění. Pokud by chtěl i tohle rozporovat, určitě bude záznam z jednání,“ vyjádřil se Patrik Kincl ke staré kauze ve svých pondělních otázkách, na které odpovídá fanouškům. Jeho rival se ozval prakticky vzápětí.

„Patrik Kincl si může o polopravdách říkat, co chce. Můj právník mi řekl, že je to fraška a Kincl žádné odškodnění nikdy nedostane. Ale také mi řekl, že abych ušetřil čas i peníze za právníky, mám poslat omluvu a kauza tím skončí. My jsme se mu navíc neomlouvali za to, co jsem řekl, ale za to, že to pochopil špatně. Kincl by mi nikdy žádnou finanční částku neodpustil. Ani nevím o tom, že bych byl v nějaké finanční tísni. Loni jsem udělal za rok pět zápasů a chystám se na největší fight v historii československého MMA. Kincl si zase vytváří nějakou svoji realitu,“ uzavřel celou diskuzi Vémola.Další články