Sleduj nás

Karlos Vémola: Když mi Clash zdvojnásobí výplatu, tak vyrazím na klan Kotlárovců! Mikuláška s přesunem naprosto chápu

Karlos Vémola: Když mi Clash zdvojnásobí výplatu, tak vyrazím na klan Kotlárovců! Mikuláška s přesunem naprosto chápuFoto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Není to tak dlouho, co se spolu utkali o nejprestižnější domácí titul ve střední váze. Pro Václava Mikuláška byla tato bitva exkurzí do jiného vesmíru, která bohužel skončila již po dvou minutách.

Je až s podivem, jak se mohou cesty jednotlivých bojovníků během tak krátké doby rozejít. „Terminátor“ se i v osmatřiceti letech stále drží na špičce tuzemského MMA a vlastní titul organizace Oktagon v polotěžké váze. „Baba Jaga“ dostal od stejného zaměstnavatele padáka a musel se pakovat do Clashe. Zde se pere s borci, kteří viděli bojové sporty pouze z vlaku a stejně stráví v kleci téměř plná tři kola.

„Slyšel jsem, že dostal přidáno. Ani se mu nedivím. Každý máme zodpovědnost za rodinu. Lidé, kteří tvrdím, že by tam nešli za žádné peníze, tak prostě lžou. Clash sice není sport, ale je to show. Lidi na to chodí jako v Americe na wrestling. Pokud si tam Mikulášek něco vydělá, tak mu to přeju,“ zhodnotil odchod svého bývalého soupeře Karlos Vémola. První Čech v UFC se stal v posledních týdnech ambasadorem značky egocombat.cz. Firma, která pod sebou shromažďuje šampiony ve všech bojových odvětvích, se v brzké době vytasí se zcela novým projektem, který navždy posune tuzemskou scénu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Karlos je aktuálně na začátku přípravy na svoje nejdůležitější období kariéry. Souboj s Attilou Véghem bude do jisté míry určujícím. Pokud se Vémolovi povede odplata, málokdo si dokáže představit, že prostě odejde do penze. Balík, který obě legendy vydělají za epickou bitvu v Edenu, je nejspíš mimo veškerou představivost ostatních bojovníků i organizací.

„Na mě asi nyní Clash finančně nedosáhne. Já jsem spokojený za Eden, ale může přijít den, kdy ho vyprodá i Clash. Pokud mi zdvojnásobí výplatu oproti Oktagonu, tak tam klidně půjdu. Ať mi zaplatí a klidně vyrazím na klan Kotlárovců,“ nebojí se Vémola silné romské kliky, která se vyformovala okolo kouče Poláka v hostivařském nákupním centru.


Zdroj: CNN Prima News


Další články