Sleduj nás

Jsem slavnější než Vémola. Chcete se mnou zápas? Dejte mi 2 miliony, vzkazuje Diego Kotlár

Jsem slavnější než Vémola. Chcete se mnou zápas? Dejte mi 2 miliony, vzkazuje Diego KotlárFoto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Po celé té korupční kauze vzkázal rozhořčený Diego Kotlár lidem, aby si jeho služeb více vážili. Pakliže s ním chce někdo do zápasu, musí na stůl vysolit rovné dva miliony. Taková je totiž cena za tanec s touto hvězdou.

Organizace RedFace slaví mimořádný úspěch. Konečně se jí podařilo téměř vyprodat celou halu a Diego cítí, že na tomto úspěchu má nemalý podíl. Během pátečního odpoledne se tedy přesunul na svůj Facebook, kde to oslavil. Jeho značka tím opět stoupla a další vyzývatel, který bude mít zájem s ním do zápasu vstoupit, bude muset na stůl vysolit pořádný balík.

„Já jsem hvězda. Já jsem tím, kdo vyprodává haly. A vše jsem zvládl sám. Nikoho jsem neprosil, nikoho jsem nežádal, vše jsem dokázal sám. A pokud se mnou chcete zápas, jako ten Roman Fabian například, tak si připravte aspoň dvě mega, protože bych vám udělal velkou reputaci po celém světě. Tak mi tady vyložte na stůl dva miliony a můžeme potom spolu jít do fightu,“ řekl Kotlár lidem.

Pokud se sami sebe ptáte, zdali je tato částka spravedlivá, nechť je vám vysvětlivkou druhý Diegův stream, na kterém vysvětluje, že už je slavnější než sám Terminátor Karlos Vémola. 

„Já mám sledovanost nějaké čtyři miliony. Na Instagramu mám nějakých 40 tisíc sledujících a mám už i lepší čísla než Karlos ‚Vejmola‘. Ten to sám řekl, můj kamarád. A tímto ho zdravím. Vyhrotil jsem to tady tak, že to je pěkný,“ uvedl lehce zkomoleně, ale pointu i tak pochopili všichni.  


Blamáž a úplatky v duelu s Drzým Čertem

Diego je „showman“, který baví lidi. Jeho teatrální pád v duelu s Michalem Indrou alias Drzým Čertem skutečně pobavil a mnozí se na něj podívali ještě několikrát s chutí znova. 

Nikdo nicméně netušil, že se Kotlár i před zápasem bude držet svého řemesla, a tak požádal Čerta o nový telefon (iPhone 15 Pro Max), aby vůbec do boje nastoupil. Tento dar chtěl jako odškodnění za to, k čemu došlo během tiskové konference, na které se Čert pokusil svého soupeře povalit ze židle. Kotlárovo mohutné 224kilové tělo sice na zem nesvalil, ale i tak měl Diego z tohoto pokusu údajně bolavé ledviny, krev v moči a natržené rameno.


Kotlár tedy dostal bolestné ve formě zbrusu nového iPhonu, pak prohrál zápas, a když mu někteří lidé jako Roman Fabian psali, že předvedl strašný výkon, tak jim odvětil, že zápas ve skutečnosti prodal. Tyto hlasové zprávy pak unikly na veřejnost, což naštvalo jak vedení RedFace, tak i Čerta, který okamžitě svému soupeři vyčinil. 

Organizace RedFace v reakci na Diegovo vychloubání o prodaném zápasu anulovala výsledek prvního duelu a na Čertovu žádost ujednala odvetu. „A v té ho pořádně zničím!“ hlásí. 

Indrovo vyjádření

„Aleš Bejr mi po tiskové konferenci pouhý týden před turnajem řekl, že Diego do zápasu nenastoupí, protože je prý po tom útoku zraněný. Druhý den mi Diego skrze ten incident s židlí na tiskovce řekl, že má něco s ramenem. Já jsem mu na základě toho navrhl, že když bez výmluv nastoupí, dám mu oficiálně půlku své výplaty,“ řekl Michal našemu webu.

„Diego půlku výplaty odmítl, místo toho chtěl nějakou hmotnou věc – v tomto případě telefon. Já to bral jako odškodnění za tu zpackanou židli. Ten telefon jsem mu dal za újmu na tiskovce, když propadl židlí. Nechtěl jsem, aby si vymýšlel zranění a hrozil, že nenastoupí. Se samotným zápasem to nemělo vůbec nic společného. A že Diego teď všude lže, to mu teda pořádně spočítám,“ přidal. Další články