Sleduj nás

Diego Kotlár: Drzý Čert mě uplatil, abych mu to pustil. Jinak bych ho sundal levou zadní

Diego Kotlár: Drzý Čert mě uplatil, abych mu to pustil. Jinak bych ho sundal levou zadníFoto: RedFace

Žádný veřejný trapas, nýbrž velký podvod. Diego Kotlár se prý nechal podplatit, aby to svému soupeři Drzému Čertovi pustil. Jinak by ho sundal levou zadní.

Zápletka jako hrom nám vyvstala na pozadí příběhu mezi Honzou „Diegem“ Kotlárem a Michalem „Drzým Čertem“ Indrou. Tato dvojice se postarala o hlavní zápas turnaje RedFace 4, jenž se konal tento pátek v Pardubicích.

Bohužel pro diváky, z velkého očekávání nakonec bylo velké zklamání. Diego přišel do ringu jako prase na porážku a po jednom takovém capáčku, který jej sotva líznul, padnul k zemi. Rozhodčí i diváci se snažili 220kilového zápasníka povzbudit, aby vstal, což on odmítal. Zahrál to na to, že byl KO.

Tato potupná prohra nakonec měla svoji velice nečekanou dohru. Na Honzu se kvůli jeho velice slabému výkonu, který by hravě troufnul kdejaký amatér, spustila vlna kritiky, na níž reagoval videem, jež umístil na svůj TikTok. V tom fanoušky informoval o tom, že byl celý poslední rok nemocný a nemohl se na zápas připravovat. Teď ale trénovat začne a s Čertem si dá odvetu, ve které už neponechá nic náhodě.

Nechal se podplatit

Kritika nicméně neslábla, i tento výrok byl odměnen hlasitým výsměchem, a tak Diego přišel s další omluvou. Tentokrát podstatně vážnější. Když mu i Romové začali psát, že jim dělá ostudu, tak začal vytahovat údajnou pravdu na povrch. A ta zní, že by Čerta přejel jako blázen, pouze se nechal uplatit, aby mu to pustil.


„Čert byl můj dobrej kamarád, a tak jsem mu to pustil,“ přiznal Diego. „Potřeboval se dostat na nějaký ostrov a bez výhry by ho nikam nepustili. Takže mi za to zaplatil. Zaplatil mi půlku ze své výplaty, takže bomba jako. Jinak se vůbec netrefil. Já ho trefil dvakrát, on mě jednou. Ani jsem na něj netrénoval, nic. Ale v odvetě ho sundám,“ řekl v hlasové zprávě směrované našemu webu.

Diego zároveň prohlásil, že by Indru hravě sundal, zejména v jeho oblíbené disciplíně – boxu. A my si už teď dle zákulisního infa můžeme říct, že je odveta vážně v řešení, protože se nějaká neplecha na pozadí této bitvy opravdu odehrála. 


Další články