Sleduj nás

Takto se kácí stromy! Diego Kotlár vs. Drzý Čert, záznam celého zápasu

Takto se kácí stromy! Diego Kotlár vs. Drzý Čert, záznam celého zápasuFoto: RedFace

Sliboval bídu Karlosi Vémolovi, nakonec si ale sám ustlal ani ne po minutě boje. Diego Kotlár inkasoval další tvrdé KO a jeho kariéra začíná chřadnout. Dokáže tento bojovník ještě něco?

Na ulici za svých mladých let neměl konkurenci. To se pravidelně účastnil Mortal Kombat zápasů, když mlátil Maďary, Turky, Slováky, Poláky a samozřejmě také Čechy. Jakmile ale nastala chvíle, aby své venkovní dovednosti předvedl v kleci, rázem jako by vyprchaly.

Diego Kotlár se tento pátek objevil v Pardubicích na turnaji RedFace 4 (po změně názvu již jen „RedAce“), kde čelil Michalovi Indrovi alias Drzému Čertovi. Asi není třeba znovu připomínat, že měl tento zápas speciální náboj nejen díky tomu, že je Michal sparingpartnerem Karlose Bendy, ale navíc i díky tomu, jak silné a nenávistí nacucané Diego rozjel promo.

Ze slibů, jež nás spojovaly s pomalu nadlidskými muky, ovšem nic nezbylo. Ten obávaný pravý úder, který měl smrdět krchovem, nakonec nevyslal Diego, nýbrž jeho oponent, který se dost možná ani netrefil úplně čistě. Přesto na tento úder více než dvousetkilový zápasník nedokázal najít odpověď. V momentě, co se svalil k zemi, se již nedokázal postavit zpátky na nohy.

Pokud toto měla být generálka na zápas s Karlosem Vémolou, jehož postoji se před pár dny Diego ještě vysmíval, pak nám toho ani on sám zrovna moc neukázal. A to i navzdory tomu, že opovrhoval MMA pravidly, a tak si poručil boxerská pravidla, která považuje za mnohem poctivější a údajně mají mnohem blíže k jeho pouličnímu stylu boje.


Po tomto výkonnostním fiasku toho zjevně už moc na Diega nečeká. Ledaže by přišel s nějakou neprůstřelnou omluvou, že byl zraněný a jeho soupeř po vzoru Karlose Bendy navíc podváděl. Na tuto výpověď si však budeme muset ještě chvíli počkat, nepochybně ale už klepe na dveře.  


Další články