Sleduj nás

Jsem překvapená, že UFC chce, abych měla s Penou trilogii, říká Nunes. Jsem přeci jasně lepší, domnívá se

Jsem překvapená, že UFC chce, abych měla s Penou trilogii, říká Nunes. Jsem přeci jasně lepší, domnívá seFoto: UFC

Julianna Pena dostala od UFC zelenou, aby se s Amandou Nunes střetla potřetí. Současnou šampionku to však velmi překvapilo.

Obě dámy to mezi sebou mají 1:1 a teď dostanou šanci rozhodnout celou sérii. Z matematického pohledu logická záležitost, z pohledu brazilské šampionky ovšem naprostá zbytečnost.

„Celou dobu jsem si myslela, že mojí příští soupeřkou bude Irene Aldana. Ta by totiž dávala smysl, protože si s ohledem na předchozí výkony zaslouží šanci v boji o titul… Ale Pena?“ zarazila se Nunes, když se o této novince dozvěděla.


„Juliannu jsem jasně porazila, ten rozdíl tam byl naprosto vidět. Můj výkon byl dostatečně přesvědčivý, abych tím ukázala, že jsem lepší, a ten příběh mezi námi dvěma jsem uzavřela,“ podotýkala brazilská Lvice.

Abyste byli v obraze, musíme připomenout, že se tímto tvrzením Amanda opírala o poslední zápas, který s Penou svedla. V tom svou soupeřku celých pět kol likvidovala, čímž dala zapomenout na své předchozí zaváhání. A tím to pro ni vlastně skončilo, ale ne pro UFC.


„Budu se vždy řídit tím, co mi přikáže UFC. Co se ale mě týče, podle mě je tato záležitost uzavřená. Těch posledních pět kol bylo více než dost, abych ukázala, že jsem jasně lepší… Ale pokud to Dana White chce rozjet znova, pak ho poslechnu,“ přidala Nunes skrze ESPN.

A my si jen dodáme, že k završení této trilogie dojde 10. června na turnaji UFC 289, který nás zavede do kanadského Vancouveru. Dana White potvrdil, že půjde o hlavní zápas večera.


Další články