Sleduj nás

Jones: Ukážu Adesanyovi zcela novou úroveň bolesti

Jones: Ukážu Adesanyovi zcela novou úroveň bolesti

Tak tahle dvojka se v lásce zrovna nemá. Je to již pár týdnů, co současný dočasný šampion střední váhy (Israel Adesanya) začal „pošťuchovat“ krále váhy polotěžké (Jona Jonese), no a ten si to rozhodně nenechal líbit. Výsledek je takový, že tu máme slovní hádku, kterou by jednoho dne mohl ukončit velmi vyhlížený duel.

„Podívejte se, děláte z toho moc rozruchu. Jsem si jistý, že Adesanya není na tuhle zkoušku připraven,“ odpovídal Jones klidným tónem novinářům, které zajímalo, jak se situace mezi ním a nigerijským šampionem vyvíjí.

„Pamatuju si, jak říkal, že když zničil jednoho nejlepšího zápasníka všech dob (Andersona Silvu), tak brzy zničí i mě. Ve svém tvrzení ale opomněl, že Silvovi je 44 a mně 31. A to já stále cítím, že jsem ještě nedosáhl svého vrcholu. Každý, kdo se mnou bojoval, po zápase řekl, že jsem silnější, než vypadám. Tuhle výzvu nemůže Adesanya přeci myslet vážně,“ pokračoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Israel ovšem ve svém rýpání nepřestal, a tak Jones přidal i další reakci. „Jen se na něj podívejte, jak je vyzáblej. Jak mi vůbec může takhle hubený týpek vyhrožovat? Jakmile ho zasypu údery, tak pozná zcela novou úroveň bolesti. S jeho křehkou postavou a nulovými znalostmi boje na zemi se mu při střetu se mnou musí stahovat půlky,“ přidával Jones.


Adesanya si ovšem stojí za tím názorem, že má výjimečný postoj, jenž doprovází skvělá preciznost úderů. „Israel pořád mluví o svém postoji, jako kdyby ho měl daleko promakanější, než mám já. Když si všimnete mých zápasů, málokdy se stane, že mě někdo trefí. Takže závěrem: Jestli chce fakt říkat podobné hlouposti, musí se ujistit, že na to má. Může začít tím, že se pokusí trochu přibrat,“ uzavřel současný šampion polotěžké váhy.


Další články