Sleduj nás

Jones: Dřu tvrdě, aby se o mně mluvilo jako o nejlepším zápasníkovi UFC i sto let po mém odchodu

Jones: Dřu tvrdě, aby se o mně mluvilo jako o nejlepším zápasníkovi UFC i sto let po mém odchodu

Stát se naprosto nejlepším je snem každého profesionálního zápasníka, ale abyste tento sen mohli naplnit, musíte mu obětovat úplně všechno. Téhož názoru se drží Jon „Bones“ Jones, jenž plánuje zakončit MMA kariéru s úctyhodnými padesáti výhrami.

„Dřu tvrdě, aby se o mně mluvilo jako o nejlepším zápasníkovi UFC i sto let po mém odchodu,“ odpovídal Jon Jones na otázky svých fanoušků, kteří se zajímali o jeho další plány. Ty mimo jiné v blízké době zahrnují také Thiaga Santose a duel na UFC 239 (6. července).

„Myslím si, že padesát výher bez jediné porážky je pro mě reálných. Rád bych si sáhl až na naprostý vrchol, jaký představuje takový Floyd Mayweather. Přeju si, aby si lidé zapamatovali mé jméno, až tu nebudu. Chci se prezentovat jako jeden z nejdominantnějších zápasníků celé historie sportu,“ doplňoval jedenatřicetiletý lamač kostí z New Yorku.

V současné době se říká, že se pod křídly UFC ukrývají dvě hvězdy, které se řadí na absolutní vrchol žebříčku smíšených bojových umění. Jednou z nich je Khabib Nurmagomedov (27-0-0) a druhou z nich je Jon Jones (24-1-0). Ani jeden zde doposud nenašel konkurenci. The Eagle však velmi pravděpodobně ukončí kariéru, až se jeho skóre zastaví na třiceti výhrách.Další články