Sleduj nás

Jon Jones na adresu Cormiera: Má nevinnost ničí tvé iluze

Jon Jones na adresu Cormiera: Má nevinnost ničí tvé iluze

Už je to tak. Jon „Bones“ Jones hlásí svůj návrat do UFC, a i když jeho další boj ještě není potvrzený, už teď je jisté, že se královské křeslo u současného šampiona v těžké i polotěžké váze chvěje strachem. Daniel Cormier v minulosti již dvakrát s Jonesem prohrál a tento borec nyní vyhlíží duel číslo tři.

Pro někoho je tato zpráva možná nepochopitelná, neboť si Bones odpykával svůj čtyřletý trest za nalezení zakázaných látek v těle, ovšem po čase, jak se původně spekulovalo, se nad ním osud slitoval, očistil ho a on teď už jenom čeká na svůj návrat na výslunní. 

Danou zprávu se USADA (United States Anti-Doping Agency) snažila sdělit současnému šampionovi Danielu Cormierovi, avšak ten se na její volání raději rozhodl nereagovat, což vyfotil i na svůj instagramový profil. Jonesovi se ale tohle chování nelíbilo, a proto vydal následující prohlášení.


Jon „Bones“ Jones hlásí svůj návrat do UFC

„Zbláznil ses, chlape? USADA ti stále volá a ty to ne a ne zvednout! Možná kdybys je slyšel říkat ti, že jsem nevinný, tak by se ti najednou zbortily všechny tvé sny,“ sděluje Jones, jenž vyhlíží svůj návrat do útrob oktagonu někdy na přelomu roku. 


„Je pro tebe těžké přijmout ten fakt, že to všechno je skutečné. Místo toho se jen omotáváš okolo toho svého falešného pásu a utěšuješ se tím, že ta noha, která tě kopla do obličeje, a výkon, jenž tě porazil, byly falešné,“ přitvrzuje. 

„Fakt, že mě nemůžeš porazit, tě naprosto ničí, a proto nemůžeš ani zvednout ten hloupý telefon. Protože kdybys ho zvedl, tak se ta noční můra začne opakovat,“ doplňuje. 

„Možná až to jednou zvedneš, tak si uvědomíš pravdu a uznáš, že jsi byl poražen kvalitnějším soupeřem. A možná pak bude mít tvá dušička pokoj. No anebo tě to nakopne a budeš to chtít zkusit potřetí, což by mi ušetřilo spoustu práce, jelikož bych tě nemusel tolik ‚nutit‘, abych tě v kleci mohl ponížit ještě jednou,“ vyzývá Cormiera k duelu. 


„Neměl jsem v úmyslu brát žádné povzbuzující látky, ale to ty sám víš, nebo ne? Jediným mým úmyslem bylo nakopat ti zadek, což se mi také podařilo. Mise splněna, tak zvedni ten telefon už,“ uzavírá.


Další články