Sleduj nás

Jestli Conor chce, odstoupím a nechám ho s Usmanem bojovat hned, nabídl se Leon Edwards

Jestli Conor chce, odstoupím a nechám ho s Usmanem bojovat hned, nabídl se Leon Edwards
Leona Edwardse pohltil duch dobrosrdečnosti a nabídl se, že se na úkor McGregora rovnou vzdá titulového zápasu.

Všichni bojovníci vědí, že je McGregor člověkem, jemuž se v UFC dostává zvláštního a zacházení. A pokud si tato osoba poručí titulovou bitvu, tak ji i dostane.

Leon Edwards dává nabídku


Momentálně se však léčí ze zraněné nohy, náročné zlomeniny holenní kosti, a proto se mluvilo o tom, že k jejímu návratu dojde spíše až na podzim.

Kamaru Usman a Leon Edwards nemají v rámci velterové váhy domluvený pevný termín vzájemného souboje, čehož druhá strana právě využívá a nabízí se, že svou mistrovskou šanci odloží právě na úkor vracejícího se Ira.


conor mcggregor dariush

Vrátí se Conor McGregor?


„Bylo mi řečeno, že je Leonovi nabídnuto, aby se vzdal své titulové šance a nechal Conora bojovat s Usmanem. A údajně je této možnosti otevřený,“ nechával se slyšet nynější zápasový analytik a bývalý bojovník UFC či Bellatoru Chael Sonnen.

„Samozřejmě tam je nějaká požadovaná odstupná částka, kterou údajně činí suma, kterou by Leon dostal, kdyby Usmana porazil,“ přidal ve svém podcastu.


Svým způsobem je to nyní všechno jenom hra o čas. McGregorův kouč John Kavanagh naposledy řekl, že se jeho svěřenec nevrátí dříve než na podzim, ta zlomená noha bude potřebovat ještě nějaký čas.

S ohledem na tuto skutečnost vše záleží na UFC, kdy hodlá uspořádat nový duel o pás šampiona velterové váhy. Pokud to bude v průběhu léta, nemusel by Edwards nikam odstupovat, pakliže se Conor záhadně dříve neuzdraví.

Další články