Sleduj nás

Tohle byla “Dohoda století“, mají jasno MMA fanoušci! Teď to od elitního zápasníka tvrdě schytali

Tohle byla “Dohoda století“, mají jasno MMA fanoušci! Teď to od elitního zápasníka tvrdě schytaliFOTO: OKTAGON MMA

Oktagon 58 je za námi a hlavní duel bude tématem diskusí pro mnoho dalších dní. Pro fanoušky zápas dopadl nejlepším možným způsobem. Karlosova výhra totiž otevírá cestu ke třetímu střetu, který je podle všech vyjádření takřka jistý.

Atmosféra, která panovala mezi oběma bojovníky, byla diametrálně odlišná od té z roku 2019. Karlos tentokrát rozhodně nepůsobil zaskočeným dojmem a sálalo z něj maximální odhodlání. To se ostatně potvrdilo i v kleci, kdy na Attilu okamžitě vystartoval a neztrácel čas zbytečnými tanečky v postoji. I když inkasoval pořádné pecky do hlavy, vždy se mu povedlo natlačit svého soupeře na klec a tam jej masírovat krátkými údery.

Extrémně fyzicky náročný způsob boje vyhovoval více „Terminátorovi“, který do druhé pětiminutovky vlétl s mnohem větší vervou. Brzy se mu povedlo udělat Attilkovi letecký den a poté se již bojovalo jen o to, zda získá svoji oblíbenou pozici na škrcení. Vyčerpaný Végh po chvilce odporu povolil a Vémola utáhl svoji signifikantní submisi.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Eden nadšeně aplaudoval, ale na internetových diskusích se našlo tradičně velké množství kritiků. Objevily se dokonce konspirační teorie o připraveném scénáři a duel byl přejmenován na „Dohoda století“.

„Mentalita lidí. Attila před čtyřmi roky proti Vémolovi, lidé: Attila nemá šanci, Vémola ho sežere… po zápase: Attilka je největší král, Vémola ať jde do starého železa, nemá tady co dělat. O tři a půl roku později, když šel Vémola s Pirátem. Lidé- Pirát má dvě prohry, co tam chce dělat. Po zápase, Pirát je král a na Vémolu se pískalo, jako by to ani nebyl člověk,“ rozjel se Vlasto Čepo v reakci na chování MMA fanoušků.


„Přijde Odveta století. Attila Vémolu zabije, co tam chce ten starý kok*t dělat. Měl by to zabalit, když ho vypnul i Pirát. Po zápase, Vémola je král, celá hala, která na něj deset minut zpátky pískala mu najednou fandí! Attila nemá v MMA co dělat, ať jde radši do reklamy, jsme to věděli. Že vám není hanba, když se ráno podíváte do zrcadla,“ zakončil svůj plamenný příspěvek na svém Instagramu slovenský bojovník.


Další články