Sleduj nás

Jamahal Hill hecuje Procházku s Pereirou. Pro vítěze má připravenou speciální odměnu

Jamahal Hill hecuje Procházku s Pereirou. Pro vítěze má připravenou speciální odměnuFoto: UFC

Jamahal Hill nelení. Svůj zápas na UFC 303 sice zrušil, ale vyšlapává si cestu k dalšímu. Ideálně, kdyby vedla k Jiřímu Procházkovi.

Náhlý zásah osudu určil, že se Conor McGregor zranil, kvůli čemuž odstoupil z pozice hlavního zápasu UFC 303. Na jeho místo nastoupil Alex Pereira, který si vzal do páru českého reprezentanta Jiřího Procházku. Velký PPV turnaj tak rázem dostal první titulovou bitvu, která nám s ohledem na bojové styly obou účastníků přinese pořádnou štípanou.

Kdo si tento zápas – ač z pohodlí domácího krbu – nenechá ujít, to je bývalý šampion Jamahal Hill. Ten krátce po McGregorově odstoupení doložil UFC lékařskou dokumentaci, podle které má vodu v koleni a dva poraněné vazy. Kvůli tomu tak přišel o svůj zápas, jenž měl mít s Carlosem Ubergem. Na tohoto soupeře ovšem již americký bojovník nesměruje svou pozornost. Láká ho zlato. 

„Ukažte mi, co ve vás je, a já se pak utkám s vítězem!“ napsal Hill k twitterovému příspěvku Jiřího Procházky, který pro změnu své fanoušky navnazoval, že jim ukáže dokonalou bouři mečů.

Někteří fanoušci hned Hilla označili za vyčůránka, který zrušil svůj původní zápas s nezajímavou jedenáctkou polotěžké váhy, s níž rozhodně nechtěl riskovat své postavení v žebříčku. Namísto toho pokouší své štěstí v nové titulové žádosti.


Hill si poslední dny žije ve vlastním světě. Co prohrál s Alexem Pereirou, dožaduje se nějaké satisfakce, jelikož cítí, že šlo o zářez jak ze strany rozhodčího, tak i zákeřného soupeře, který využil chvilkové nepozornosti, kdy měl být přerušen duel. Bohužel si tímto vystupováním Jamahal pouze škodí. Něco jiného by možná bylo, kdyby se na UFC 303 přeci jen objevil a svůj zápas s Ubergem vyhrál. Ale stejně by tu byl pořád Magomed Ankalaev, jehož desetizápasovou vítěznou sérii nelze přehlížet.


Další články