Sleduj nás

Íránský Hulk: Nejhorší je, že přede mnou Benda i Grznár utečou. To pro mě nejsou soupeři, ale jen svačiny

Íránský Hulk: Nejhorší je, že přede mnou Benda i Grznár utečou. To pro mě nejsou soupeři, ale jen svačiny Foto: Se svolením Filip Grznár a Sajad Gharibi

Íránský Hulk se už připravuje na české publikum, které by rád ohromil svoji nadpřirozenou silou. Ideálně tím, že přemůže rovnou dva soupeře najednou.

Sajad Gharibi je ve světě bojové zábavy již velkým pojmem a o to větší překvapení je, že se s ním uvidíme na české scéně, kterou si chce tento nadpřirozeně silný bojovník celou podmanit.

V první řadě Sajad upřel svůj zrak na Karlose Bendu, kterého by údajně slupnul jako malinu, ale následně se dozvěděl o tom, že mu už v srpnu nepřímo poslal výzvu i Filip Grznár. A jakmile se na něj Hulk podíval, musel se dát do smíchu.


„Tenhle páprda že by chtěl čelit Hulkovi? To se musím smát, opravdu smát, protože tohle je pro mě zákusek. V Íránu mám sparingy s mnohem většími a zkušenějšími soupeři, než je tenhle skřítek, který je možná dobrý tak v praní ponožek,“ sdělil Gharibi našemu webu.

„Tohle by pro mě byla třešnička na dortu. Karlose Bendu bych si dal k večeři a Filipa Grznára bych použil jako párátko. Ať mi je v RedFace připraví oba najednou, já budu jen rád, protože tohle pro mě nejsou soupeři. Hulk se takovým soupeřům jen směje,“ dával najevo své sebevědomí.


„Nejhorší je, že jak znám tyhle lidi, tak se někam schovají a utečou. Viděli má videa, viděli mou formu, tak se budou bát se přede mě byť jen postavit. Ten Filip Grznár vypadá jako přesně ten typ, co bude mít jenom řeči, ale jak přiletím do Prahy, tak sedne na letadlo odletí na druhý kout světa. Takové já znám moc dobře,“ neodpustil si Gharibi jedno rýpnutí.

Zápas v prosinci

Ať už to dopadne jakkoliv, s Íránským Hulkem se uvidíme na galavečeru RedFace 3, který se uskuteční 9. prosince v UNYP areně. Se jménem jeho soupeře se zatím čeká, což je patrně zapříčiněno i tím, že se musí v první řadě najít odvážlivec, který se mu nebude bát čelit. Už teď je totiž dle Gharibiho tvrzení jisté, že ať už proti němu nastoupí kdokoliv, toho bude čekat jasná prohra.


Další články