Sleduj nás

Gane: Tuivasa je mnohem nebezpečnější soupeř jak Ngannou

Gane: Tuivasa je mnohem nebezpečnější soupeř jak Ngannou
Ciryl Gane považuje Tai Tuivasu za toho nejnebezpečnějšího soupeře, který se v divizi těžké váhy UFC nachází.

Vše je dáno stylem boje a tím, jakým způsobem k danému boji přistupujeme. O Tuivasovi se přitom všeobecně ví, že to je rozený stroj na knokauty. Každého soupeře ničí před limitem, a to včetně rekordmana Derricka Lewise, s nímž kdysi předvedl neskutečnou přestřelku.

Nyní se Tuivasa pokusil vyšlápnout si i na Ciryla Ganea. Toho před zraky pařížských fanoušků jednou poslal k zemi, ale ukončit jej nedokázal. Naopak se o něco později sám stal další z obětí hladového Francouze, který ovšem svému sokovi musel vyseknout náležitou poklonu.


„Stoprocentně a bez sebemenších pochyb vám musím přiznat, že je Tai Tuivasa tím nejvíce nebezpečným borcem v divizi těžké váhy. Nikdo nemá takovou ránu, jako má on, dokonce ani Francis Ngannou,“ přiznával Gane po zápase.

„Bojoval jsem s oběma, ale Francis se mě ani nedotkl, Tai ano. Tai je první bojovník, který mě dokázal posadit na zadek. Všechna čest za ten předvedený výkon, je to opravdový válečník,“ vzdával hold australskému soupeři, jehož udolal ve třetím kole na KO.


Je možné, že tato výpověď byla trochu i osobní. Gane si snaží s Ngannouem vynutit odvetu. V tom prvním zápase s ním prohrál na body, když se jindy obávaný Predátor nečekaně uchýlil k defenzivní taktice založené na spoustě wrestlingu, aby Cirylovi nedovolil rozjet svoji hru. Tím svého oponenta zmátl a ten se nyní dožaduje reparátu, jímž by odčinil doposud svou jedinou profesionální porážku.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články